Infostart.hu
eur:
377.95
usd:
319.69
bux:
130030.34
2026. február 7. szombat Rómeó, Tódor
A Páger Antal-színészdíj idei kitüntetettje, Bodrogi Gyula Kossuth- és Jászai Mari-díjas színész, érdemes művész a Nemzet Színésze az elismerés átadásán a makói Hagymaházban 2020. február 2-án.
Nyitókép: MTI/Rosta Tibor

Így van most balesete után Bodrogi Gyula

A 91 éves színészlegenda ősztől szerepeit is visszaveheti.

Interjút adott a Magyar Nemzetnek Bodrogi Gyula, a Nemzet Színésze, Kossuth- és kétszeres Jászai-díjas színművész, akit decemberben baleset ért.

"Szeretnék úgy lenni, ahogy vagyok, csak egy kicsit jobban" - fogalmazott gyógyulásában bízva a 91 éves színészlegenda, szerinte a nyár végére épül fel teljesen, addig is tévéz - vetélkedőket néz, az emberek reakciói érdeklik - és olvas, vadászirodalmat és verseket.

Ősztől korábbi szerepeit is visszaveheti, a Nemzeti Színházban egyebek mellett az Egri csillagok, az Olasz szalmakalap és az Esthajnal című előadásokban láthatjuk majd, a Karinthy Színházban pedig a Nagymester című darabban.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.02.09. hétfő, 18:00
Salát Gergely
sinológus, a Pázmány Péter Katolikus Egyetem és a Magyar Külügyi Intézet munkatársa
Fordulat a fronton, Zelenszkij elégedetlen – Ukrajnai háborús híreink szombaton

Fordulat a fronton, Zelenszkij elégedetlen – Ukrajnai háborús híreink szombaton

Az ukrán fronton zajló összecsapások mintegy negyede ma már az ukrán egységek támadó művelete, céljuk pedig az orosz csapatok folyamatos nyomás alatt tartása és előrenyomulásuk megakadályozása – közölte Olekszandr Szirszkij, az ukrán fegyveres erők főparancsnoka. Több ukrajnai régióban nem kielégítő a légvédelem munkája - jelentette ki Volodimir Zelenszkij ukrán elnök pénteken a Telegramon a napi haditanácskozást követően. Cikkünk folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború legfrissebb eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×