Infostart.hu
eur:
389.54
usd:
337.64
bux:
122583.12
2026. március 12. csütörtök Gergely

Pindroch Csaba: Elképesztő volt New Yorkban forgatni

Pindroch Csaba, a Valami Amerika 2 című film egyik főszereplője számára a New York-i forgatás volt a folytatás készítésének egyik legizgalmasabb része. A filmet a héten mutatják be a mozik.

Hogyan kapcsolódik az első rész történetéhez a Valami Amerika 2?

Az általam megformált szereplőnek a Bűnös város című film megvalósítása az álma. Kellő könyörtelenséggel és akarattal ki is harcolom a testvéreimnél, hogy a lottónyereményt - ami az első rész happy endje - erre a filmre költsük. Minden kétkedő kérdésre csak annyit mondok: nyugi, tuti befektetés. Természetesen hatalmas bukás lesz a Bűnös város. Ebből az alaphelyzetből indul a Valami Amerika 2, ismét bekapcsolódik a Szervét Tibor által alakított Alex a történetbe, aki Amerikában már börtönben ül, mint szélhámos. Ismét megpróbál átverni minket, és végül is belemegyünk az általa kínált pénzszerzési lehetőségbe, ami egy színdarab megrendezése.

Milyen volt az Egyesült Államokban forgatni?

A New York-i forgatás elképesztő volt, nem kell engedélyt kérni, hiszen a legjobb reklám a városnak, ha ott forgatnak a különböző stábok. Az emberek kedvesen viselkedtek, szeretettel figyelték és olykor meg is tapsolták, amikor az utcán forgattunk. Én pedig úgy jártam be a várost, mint egy turista.

Beszéljünk a színházi munkájáról is. Az elmúlt évben a Vígszínház mellett a Karinthy Színház két darabjában is játszott. Miért döntött úgy, hogy a Karinthy Színház társulatához is csatlakozik?


A színház keresett meg engem, és először a Domino, majd a Tanner John házassága című darabban bízták rám a főszerepet. Remek csapat verbuválódott össze, csupa kitűnő színésszel, és minden jót megtaláltam a Karinthy Színházban.

KAPCSOLÓDÓ HANG
Címlapról ajánljuk
Az utazást tervezők „megmondják”, meddig tart az iráni háború

Az utazást tervezők „megmondják”, meddig tart az iráni háború

A közel-keleti konfliktus kitörésekor óvatosabban foglaltak előre utazást a magyarok, de a bizalmuk helyreállt – mondta az InfoRádiónba a Repjegy.hu online üzletágának vezetője. Holczinger Zoltán szerint a kikapcsolódni vágyók az iráni háború gyors lezárását remélik.

Fenyegetés után: Orbán Viktor felhívta a gyerekeit telefonon

Hrihorij Omelcsenko volt ukrán képviselő szavai után Orbán Viktor miniszterelnök hangsúlyozta, mindenkit arra kért a családjából, hogy vegye komolyan a fenyegetést, de ne ijedjen meg.
inforadio
ARÉNA
2026.03.12. csütörtök, 18:00
Kövér László
az Országgyűlés elnöke, a Fidesz Országos Választmányának elnöke
Szamarát támadta Ukrajna, Zelenszkij csapatokat küld a Közel-Keletre - Híreink az orosz-ukrán háborúról szerdán

Szamarát támadta Ukrajna, Zelenszkij csapatokat küld a Közel-Keletre - Híreink az orosz-ukrán háborúról szerdán

Ukrajna ma hajnalban felrobbantott drónokkal egy orosz vegyiüzemet Szamara régióban. Volodimir Zelenszkij ukrán elnök bejelentette: Ukrajna drónelhárító csapatokat küld a Közel-Keletre, hogy az olajmonarchiák védekezését segítsék az iráni Sahed-drónokkal szemben. Az orosz hadsereg pokrovszki műveletei a végjátékhoz közelednek: Pokrvoszk 95%-a, Mirnohrad teljes egészében orosz kézre került, az offenzíva Zaporizzsja megyében folytatódik. Cikkünk folyamatosan frissül az ukrajnai frontvonal és a béketárgyalások szerdai eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×