Infostart.hu
eur:
382.2
usd:
328.23
bux:
108922.07
2025. december 6. szombat Miklós

Videón a csokoládégyári robbanás

Eddig 5 holtestet találtak, de 6 embert még keresnek Pennsylvaniában

Csokoládégyárban történt robbanás az Egyesült Államokbeli Pennsylvaniában pénteken este.

A Philadelphiától északra fekvő West Reading városának rendőrfőnöke közölte, hogy a robbanás pontos körülményeit vizsgálják. A helyi kórház illetékese arról számolt be, hogy 8 embert ápolnak többnyire könnyebb sérülésekkel.

A csokoládéüzem területén egy épület teljesen leomlott a detonációban, egy másik megsérült.

A csokoládégyár, ahol a baleset történt 1948 óta működik West Readingben, és elsősorban ünnepi csokoládéfigurák gyártásával foglalkozik.

Címlapról ajánljuk
Varga G. Gábor: még egy olyat, mint az azerbajdzsáni repülőgép szerencsétlensége volt, nem engedhet meg magának a légi közlekedés

Varga G. Gábor: még egy olyat, mint az azerbajdzsáni repülőgép szerencsétlensége volt, nem engedhet meg magának a légi közlekedés

Az orosz-ukrán háború az elmúlt három és fél évben jóformán az egész világon megváltoztatta a légi közlekedést, hiszen Ukrajna felett tilos civil gépekkel repülni, Oroszország légterét pedig a kölcsönös szankciók miatt számos légitársaság nem használhatja. Ez mindent átalakított: az útvonalakat, a menetrendeket és az árakat is.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×