Infostart.hu
eur:
379.44
usd:
319.44
bux:
129447.89
2026. február 12. csütörtök Lídia, Lívia
Az Ötöslottó kézi sorsológömbje és a 12. heti nyerőszámok a SzerencseSzombat műsorban, az Ötöslottó sorsolásán a budapesti Fortuna stúdióban 2019. március 23-án.
Nyitókép: Mónus Márton

Drágább lesz a lottó, de többet is lehet nyerni

300 forintra emelkedik a legnépszerűbb hazai lottójátékok, az ötös és hatos lottó, valamint a skandináv lottó alapjátékainak ára - közölte a Szerencsejáték Zrt.

December 28-án 20.30-tól az ötös lottó, december 29-én 17 órától a hatos lottó, 2020. január 1-jén 21.30-tól pedig a skandináv lottó ára is változik. Legutóbb 2016 novemberében változott a lottójátékok ára.

A részvételi díjak emelésével egyúttal a nyereményalap is dinamikusabb ütemben növekszik majd, így

még nagyobb főnyeremények várják a játékosokat hétről hétre.

A Szerencsejáték Zrt. honlapján elérhető információk szerint a felsorolt lottófajták alapjátékainak ára jelenleg 250 forint.

Címlapról ajánljuk
Madaras Norbert: a párizsi olimpia után azonnal aláírtam volna, hogy négy ezüstöt nyerünk a következő két évben

Madaras Norbert: a párizsi olimpia után azonnal aláírtam volna, hogy négy ezüstöt nyerünk a következő két évben

Nemhogy félig, hanem majdnem tele van a pohár – így értékelte a Magyar Vízilabda Szövetség elnöke, hogy a férfi és a női válogatott is két-két döntőt játszott bő fél éven belül. A sportvezető az InfoRádióban azt mondta, a vesztes finálékból is sokat lehet tanulni, és a magyar játékosoknak motiváló erőnek kell lennie, hogy legközelebb bebizonyítsák, ők a legjobbak, és képesek döntőt nyerni.

„Kiiktatni” – drámai videót közölt a kormányülésről Orbán Viktor

Szijjártó Péter szerint a brüsszeli-kijevi együttműködésben a terv az, hogy Magyarországot mint akadályt kiiktassák. Ha ezt megteszik, azzal bármely tagországot kiiktathatják később a brüsszeli döntéshozatalból – állította a külgazdasági és külügyminiszter.
inforadio
ARÉNA
2026.02.12. csütörtök, 18:00
Hankó Balázs
kultúráért és innovációért felelős miniszter
Visszatért a bizonytalanság a tőzsdékre

Visszatért a bizonytalanság a tőzsdékre

Szerdán az ázsiai tőzsdék mérsékelten emelkedtek, az ausztrál piac vezette az emelkedést főként vállalati gyorsjelentések által hajtott ralinak köszönhetően. Az európai részvénypiacok ma stagnálással nyitottak, majd délutánra vegyes kép alakult ki. Délután a vártnál sokkal erősebb munkaerőpiaci adatok érkeztek az USA-ból, amire kezdetben felpattantak a tőzsdék, viszont később elolvadt az emelkedés. Hasonló témákkal is foglalkozunk a február 24-i befektetési konferenciánkon, a Portfolio Investment Day 2026-on, ahol a piac legjobb szakértői segítenek eligazodni a befektetések világában. Jelentkezés itt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×