Infostart.hu
eur:
390.58
usd:
337.11
bux:
121795.19
2026. március 19. csütörtök Bánk, József
Járókelő hűsíti magát egy szökőkútnál a budapesti Szabadság téren 2023. július 10-én. Ezen a napon 0 órakor másodfokú hőségriasztás lépett életbe, az egész ország területére érvényes figyelmeztetés 12-én éjfélig lesz érvényben.
Nyitókép: MTI/Mónus Márton

Az rendben, hogy eddig nyár volt, de mi jön most? - Időjárás

Az OMSZ már mer napot mondani, amikor vége lesz a szeptemberi "jóvilágnak".

Vendégünk marad a szeptemberi nyár - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat -, de már látszik a vége, szerda estére érkezhez a hidegfront és 5-6 fokkal hidegebb levegő.

10-15 fokos éjszaka után gyorsan melegszik a levegő vasárnap, 26-31 fok lesz a csúcs árnyékban, az Alpokalján lehet kicsit erősebb szél.

Hétfőn és kedden tehát ugyanilyen idő lesz még, hanem aztán szerdán bejön a hűvösebb idő - nyugati irányból.

Címlapról ajánljuk
Ez Magyarországnak is jó lehet: hónapokon belül elindulhatna a vészüzemű szállítás Csehországból a Barátságon

Ez Magyarországnak is jó lehet: hónapokon belül elindulhatna a vészüzemű szállítás Csehországból a Barátságon

Csehország kész beruházni a Barátság kőolajvezeték átalakításába, hogy azon fordított irányban is lehessen kőolajat szállítani Szlovákia felé. Erről a prágai tárgyalások után beszélt Karel Havlíček cseh ipari és kereskedelmi miniszter, miután egyeztetett Denisa Saková szlovák gazdasági miniszterrel.

Donald Trump megszólalt a szárazföldi csapatok Iránba küldése ügyében

Donald Trump szerint az Egyesült Államok nem készül szárazföldi erőket küldeni Iránba – az amerikai elnök erről csütörtökön beszélt a Fehér Házban. Öt nyugat-európai ország és Japán besegít az Egyesült Államoknak a Hormuzi-szorosban.
inforadio
ARÉNA
2026.03.20. péntek, 18:00
Selmeczi Gabriella
a Fidesz–KDNP országgyűlési képviselője, a népjóléti bizottság alelnöke
Előkerült Putyin, Moszkva hatalmas inváziót készít elő – Ukrajnai háborús híreink csütörtökön

Előkerült Putyin, Moszkva hatalmas inváziót készít elő – Ukrajnai háborús híreink csütörtökön

Több beszámoló szerint már hosszú ideje nem látták Vlagyimir Putyin orosz elnököt a Kremlben, ennek pedig alapos magyarázata lehet – írja az RBK. Putyin aztán csütörtök délután előkerült: díjakat adott át az orosz paralimpiai csapat tagjainak a Kremlben. Oroszország idén újabb 409 ezer katona toborzását tervezi, miközben a fronton is fokozódik az ellenséges aktivitás – jelentette be Olekszandr Szirszkij, az ukrán fegyveres erők főparancsnoka. Cikkük folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború legfrissebb eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×