Infostart.hu
eur:
363.78
usd:
314.14
bux:
150110.32
2026. augusztus 17. hétfő Jácint
Nyitókép: Pixabay

Kiadós esők miatt figyelmeztet a meteorológia

Zivatarveszély és a várható sok eső miatt adott ki figyelmeztetéseket szerdára az Országos Meteorológiai Szolgálat.

Veszélyjelzésükben azt írták: a keddről szerdára virradó éjszaka, előbb a Nyugat-Dunántúlon, később keletebbre kialakult zivatarok szerdán fokozatosan a keleti országrészre húzódnak vissza, zivatarok még a Tisza vonalában előfordulhatnak.

Délután még délen is előfordulhat eső - írta az Időkép. Az északi szél többfelé megerősödik, helyenként viharossá fokozódik.

A hőmérséklet hajnalban 15 és 22 fok között alakul. A legmagasabb nappali hőmérséklet 20 és 25 fok között várható, de a keleti területeken már délelőtt beáll a maximum.

Csütörtökre kitisztul az ég, napközben kevés felhő lesz felettünk, északkeleten eshet még néhol kevés eső. Az ország keleti harmadán élénk marad az északi szél. Csípős lesz a hajnal, 8-17 fokig hűl a levegő. Délután 22-27 fokos csúcshőmérséklettel számolhatunk.

Címlapról ajánljuk
Esik az eső, Magyar Péter óriási haladásról számolt be

Esik az eső, Magyar Péter óriási haladásról számolt be

Óriási haladásról számolt be a paksi munkálatokban Magyar Péter miniszterelnök, aki hétfő este élő Facebook-videóban jelentkezett be a helyszínről, hangsúlyozva, hogy a következő két nap még kritikus lesz, a legfontosabb a nukleáris biztonság fenntartása és a jelenleg termelő két paksi turbina üzemelésének fenntartása.
inforadio
ARÉNA
2026.08.18. kedd, 18:00
Sós Csaba
a magyar úszóválogatott szövetségi kapitánya
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×