Infostart.hu
eur:
364.57
usd:
311.13
bux:
133872.25
2026. április 24. péntek György
Nyitókép: Pixabay/ ROverhate

Le akarta szúrni a volt párját egy nő Ferencvárosban

A nőt őrizetbe vették, miután megtalálták a kést is a rendőrök.

Azt írták, hogy a nő csütörtök este sebesítette meg volt párját a IX. kerületi Mester utcában.

A férfit a mentők kórházba vitték, a feltételezett elkövetőt a rendőrök előállították; a támadáshoz használt kést szintén megtalálták és lefoglalták.

A 34 éves nőt a nyomozók emberölés bűntett kísérlete miatt hallgatták ki gyanúsítottként, valamint őrizetbe vétele mellett kezdeményezték a letartóztatását.

A képünk illusztráció.

Címlapról ajánljuk

„Túl sok tanóra, túl sok tantárgy” – részletesen beszélt a terveiről Lannert Judit, a jövendő oktatási miniszter

Új alaptantervet és kevesebb kompetenciamérést szeretne Lannert Judit, akit Magyar Péter az új Tisza-kormány oktatási minisztereként mutatott be. Megszüntetné a teljesítményértékelési rendszert, a tankötelezettséget 16-ról 18 évre emelik, és visszahozzák a szabad tankönyvválasztást.
inforadio
ARÉNA
2026.04.27. hétfő, 18:00
Papp Zsolt György
a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×