Infostart.hu
eur:
363.18
usd:
314.21
bux:
148632.55
2026. augusztus 8. szombat László

Kirúgták a részeg David Hasselhoffot

David Hasselhoffot eltávolították Wimbledonból, miután beszámolók szerint az amerikai színész bűzlött az alkoholtól.

A Knight Rider és a Baywatch sorozatok sztárja többször is összetűzésbe került a wimbledoni tenisztorna biztonsági embereivel.

A centerpályára be sem engedték, mivel nem volt érvényes jegye, ezután a játékosok és újságírók számára fenntartott bárba akart bejutni.

Miután ide sem engedték be, az alkoholizmusa ellen hosszú ideje hadakozó David Hasselhoff igyekezett meggyőzni a személyzetet: "Engedjen be! Tudja ki vagyok én? A Hoff!" ("I'm The Hoff!")

Az ajtónállót azonban ez sem hatotta meg, így a színésznek nem maradt más választása, minthogy keressen egy kevésbé exkluzív ivót.

Címlapról ajánljuk
Varga Judit meteorológus: a hőség miatt emelkedik az ózonszint a talaj közelében

Varga Judit meteorológus: a hőség miatt emelkedik az ózonszint a talaj közelében

A napokban nemcsak a magas hőmérséklet visel meg minket, de Budapesten és az ország számos pontján emelkedni kezd a talajközeli ózon koncentrációjának szintje is – derül ki a Másfélfok írásából. Varga Judit, a HungaroMet levegőminőség-védelemmel foglalkozó munkatársa az InfoRádióban elmondta, a magas ózonszint irritálhatja a légutakat és a szemet, csökkentheti a tüdőfunkciót, valamint súlyosbíthatja a meglévő légzőszervi betegségeket és asztmás tüneteket.
inforadio
ARÉNA
2026.08.10. hétfő, 18:00
Bíró Tibor
egyetemi tanár, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Környezeti Fenntarthatósági Intézetének vezetője, a Magyar Hidrológiai Társaság alelnöke
Összefogott a lakosság: rendkívüli takarékosság mentette meg Magyarországot a sötétségtől

Összefogott a lakosság: rendkívüli takarékosság mentette meg Magyarországot a sötétségtől

Nem gyakran fordul elő, hogy a villamosenergia-rendszerterheléssel kapcsolatos fejleményekről emelkedett hangvételű mondatokban számolhat be a sajtó, de most ez a helyzet Magyarországon. A lakosság és a vállalatok önkéntes áram- és vízfogyasztás-korlátozásra való felkérése ugyanis sokakat talán meglepve, de egyértelműen működik, így a villamosenergia-rendszer csúcsterhelése az elmúlt napokban rendre több mint 10%-kal maradt el attól a szinttől, mint amire ilyen körülmények között számítani lehetne. Ez jelentősen hozzájárul az áramellátás stabilitásának fenntartásához, de a nemzetközi példák alapján az önkorlátozási fegyelem nem nyújtható a végtelenségig, ami a hazai helyzetre nézve is figyelmeztető lehet.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×