Infostart.hu
eur:
364.71
usd:
309.9
bux:
0
2026. május 3. vasárnap Irma, Tímea

Britney Spears saját maga pucolja vécéjét

Britney Spears azt állítja: egyáltalán nem díva, főz, takarít, és még saját vécéjét is maga pucolja. Van ugyan bejárónője, aki heti egyszer kitakarít, de a végeredmény a popsztár tisztasági mániájának gyakran nem felel meg, így saját maga áll neki a takarításnak.

"Szeretek főzni, próbálok főzni. És takarítok. Ez a mániám" - mondta Britney Spears egy amerikai tévéműsorban. Arra a kérdésre, hogy a saját vécéjét is ő takarítja-e, a popsztár azt válaszolta: "Igen. Én is mosok, meg minden".

A ház azonban nagyon nagy, így szüksége van egy kis segítségre - jegyezte meg az énekesnő.

Britney Spears azt is elárulta: szeptemberben szüli meg második gyermekét.

Címlapról ajánljuk
Komoly változások a hazai lakáspiacon: megugrott az alkupozíció és nőtt az értékesítési idő

Komoly változások a hazai lakáspiacon: megugrott az alkupozíció és nőtt az értékesítési idő

Az ingatlan.com felmérése szerint Budapesten és a nagyobb vidéki városokban már több idő kell a lakáseladásokhoz, miközben a vásárlók elérték a fizetőképességük felső határát. Balogh László, az ingatlanhirdetési portál vezető elemzője az InfoRádióban azt mondta, megpihenni látszik a korábbi lendület a lakáspiacon. Azt gondolja, sokk függ attól, milyen tempóban növekednek a bérek és a reálkeresetek, mert ha olyan szinten maradnak, mint eddig, akkor további árnövekedés lehet.

„Teljesen biztos rendszer nincs” – A Szárnyas fejvadász trükkjét veti be a Disney

A privátszféra védelméért kampányolók aggódva fogadták az arcfelismerő technológia újabb térnyerését. A Disney szórakoztatóipari cég kaliforniai vidámparkjaiban biometrikus – arcfelismerő – azonosítással gyorsítana fel a beléptetést és szűrné ki a hamis vagy üzérektől vett jegyekkel érkezőket.
inforadio
ARÉNA
2026.05.04. hétfő, 18:00
Fodor Gábor
volt miniszter, a Közép-európai Rendszerváltást Kutató Intézet vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×