Infostart.hu
eur:
385.83
usd:
331.62
bux:
116510.12
2026. január 10. szombat Melánia
This is a photo of a traffic jam on a hilly road in the countryside
Nyitókép: George Pachantouris/Getty Images

Hatalmas a dugó az M0-s autóút M1-es autópálya felé vezető oldalán, Halászteleknél

Összeütközött három kamion a M0-s autóút déli szektorán az M1-es autópálya felé vezető oldalon Halásztelek térségében, a baleset miatt 13-14 kilométeres torlódás alakult ki, ami több mint egy órával hosszabb menetidőt jelenthet - közölte az Útinform.

Az autóút 17-es kilométerénél a belső sávot lezárták, aki teheti, keressen másik útvonalat.

Közölték azt is, hogy szintén az M0-s autóút déli szektorán, az ellenkező, M5-ös autópálya felé vezető oldalon Szigetszentmiklós térségében is baleset történt. A 21-es kilométernél sávzárásra és 2-3 kilométeres torlódásra kell készülni

Címlapról ajánljuk

Ilyenkor ne előzzünk, és most inkább keressük, ne kerüljük a sűrű forgalmat – téli vezetéstechnikai tanácsok a szakértőtől

Téli gumi, megfelelő ablaktörlő gumik, ablakmosó folyadék – Zsurzs Jenő vezetéstechnikai instruktor szerint a mostani időjárási körülmények között ezekről mindenképpen gondoskodniuk kell az autósoknak. A Drivingcamp Vezetéstechnikai Központ senior trénere az InfoRádióban elmondta: elindulás előtt jó, ha felmérjük saját magunk és az autónk képességeit. Azt javasolja, takarítsuk le a havat az autónk tetejéről, mert ha ezt nem tesszük meg, fékezésnél akár nagyobb mennyiségű hó is lezúdulhat a szélvédőre, ami komoly balesetet is eredményezhet.
inforadio
ARÉNA
2026.01.12. hétfő, 18:00
Mráz Ágoston Sámuel a Nézőpont Intézet vezetője
Závecz Tibor a Závecz Research Piac- és Társadalomkutató Intézet ügyvezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×