Infostart.hu
eur:
362.97
usd:
317.33
bux:
140981.27
2026. július 18. szombat Frigyes
Lottószelvényt tölt ki egy férfi a Szerencsejáték Zrt. Csalogány utcai lottózójában Budapesten 2019. március 22-én. Minden idők harmadik legnagyobb nyereménye, 3,414 milliárd forint a tét az Ötöslottó hétvégi sorsolásán.
Nyitókép: MTI/Mónus Márton

Egymilliárdhoz közelített a tét

Nem volt telitalálat.

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 36. héten megtartott hatos lottó számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

  • 7 (hét)
  • 13 (tizenhárom)
  • 15 (tizenöt)
  • 20 (húsz)
  • 21 (huszonegy)
  • 31 (harmincegy)

Nyeremények:

6 találatos szelvény nem volt;

5 találatos szelvény 52 darab, nyereményük egyenként 291 890 forint;

4 találatos szelvény 2598 darab, nyereményük egyenként 5840 forint;

3 találatos szelvény 39 075 darab, nyereményük egyenként 2150 forint.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.07.17. péntek, 18:00
Balogh László
az ingatlan.com vezető gazdasági szakértője
Egy méter választja el Paksot a kritikus ponttól – Erre készül az atomerőmű

Egy méter választja el Paksot a kritikus ponttól – Erre készül az atomerőmű

A Duna teljes magyarországi szakaszán rendkívül alacsony a vízállás, számos mérőállomáson pedig megdőlt a valaha mért legkisebb vízállás rekordja, ami az ivóvíz-szolgáltatás, a turizmus, a mezőgazdaság és a szállítási ágazat mellett az ország energiaellátását is befolyásolja. A gazdaságot mozgásban tartó energiaágazat viszonylag jól felkészült a szélsőségesen és tartósan alacsony vízállás problémájára, és egyelőre jelentősebb zavar nélkül birkózik meg a kánikula miatt egyébként is megnövekedett kihívásokkal. Paksnál a Duna vízszintje péntek délután 6 centiméterrel állt a korábban mért legalacsonyabb érték alatt - ha körülbelül 1 méterrel a rekord mélypont alá süllyedne, akkor a teljes erőművet le kellene állítani a biztonság érdekében, de ez egyelőre nem reális forgatókönyv. A Duna hazai felső szakaszán már csütörtökön nőtt a vízállás, ami a következő napokban körülbelül 60-70 centiméterrel emelkedhet a mérési pontokon, de jövő héten ismét apadásba fordulhat a helyzet az előrejelzés szerint.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×