Infostart.hu
eur:
357.1
usd:
312.48
bux:
142613.39
2026. július 9. csütörtök Lukrécia

Korrupt közterület-felügyelők rendőrkézen

A távirati iroda értesülése szerint több mint tíz fővárosi közterület-felügyelő ellen folytat eljárást a rendőrség vesztegetés gyanúja miatt.

A hírügynökség úgy tudja: az alkalmazottak vendéglátó egységek, illetve építési területekre vonatkozó közterület-használati engedélyeket adtak ki több ízben is ellenszolgáltatásért cserébe.

Janocsek Ferenc, a Fővárosi Közterület-felügyelet szóvivője elmondta: a belső ellenőrzés során találtak méltatlanul viselkedő közterület-felügyelőket és ezután kértek nyomozást az ügyben.

A hírt a rendőrség sem megerősíteni, sem cáfolni nem kívánta.

Címlapról ajánljuk

A változás nem jelenthet önkényt – így zajlott az Alaptörvény-módosítás elleni tüntetés a Sándor-palotánál

„Nem félünk!” – ez lett a csütörtök estére a Sándor-palota elé tervezett tüntetés fő rigmusa és üzenete. Beszélt mások mellett Szakács István, illetve Havasi Bertalan is. Utóbbi szerint Sulyok Tamás nem fog aláírni alkotmányellenes jogszabályt, rá vonatkozót sem. Áder János öt kérdésre adta meg a választ, üzenve az új hatalomnak.
inforadio
ARÉNA
2026.07.10. péntek, 18:00
Vinkó József
a Magyar Konyha főszerkesztője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×