Infostart.hu
eur:
384.64
usd:
327.31
bux:
109506.37
2025. december 15. hétfő Valér

Apadnak a Körösök

Apadnak a Körösök - közölte a Körös-vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság vezetője.

Bak Sándor elmondta: a Fehér-Körösön hajnalban megszűnt az árvízvédelmi készültség, míg a Kettős-Körösön vasárnap éjszaka első fokúra mérsékelték a készenlétet.

A Hármas-Körösön Gyomaendrődnél 8 órakor 55 centiméterrel mutatott alacsonyabb értéket a vízmérce, mint a 909 centiméteres tetőzés idején.

Szarvasnál 29 centimétert apadt a folyó a 957 centiméteres tetőzéshez képest. A folyónak ezen a szakaszán továbbra is rendkívüli az árvízvédelmi készültség.

Az igazgatóság az elmúlt 24 órában megkétszerezte a figyelőszolgálat létszámát a védvonalakon.

Címlapról ajánljuk
MÁV: új kedvezmények, új menetrend – minden, amit tudni kell

MÁV: új kedvezmények, új menetrend – minden, amit tudni kell

Életbe lépett a MÁV-csoport 2025/2026-os menetrendje, december közepétől vásárolható az éves ország- és vármegyebérlet az új MÁVPlusz alkalmazásban, az applikáción keresztül péntektől mindenki számára elérhető a 15 százalékos okoskedvezmény a jegyekre.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.16. kedd, 18:00
Ürge-Vorsatz Diána
fizikus, egyetemi professzor, az Éghajlatváltozási Kormányközi Testület alelnöke
Eséssel zártak az amerikai tőzsdék

Eséssel zártak az amerikai tőzsdék

Rossz hangulatban indult a hét az ázsiai tőzsdéken, Európában azonban felpattanás jött. Idehaza is jó volt kezdetben a hangulat, különösen a Richter teljesített jól a reggeli bejelentést követően, a nap második felére azonban elfogyott a magyar piac lendülete. Az USA-ban iránykereséssel indult a kereskedés, majd kisebb lefordulás következett. Az amerikai kormányzati leállás után több kulcsfontosságú adat is érkezik majd a hét során, így lesznek nagy elmozdulások.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×