Infostart.hu
eur:
384.84
usd:
328.43
bux:
121282.66
2026. január 20. kedd Fábián, Sebestyén
A gólszerző kispesti Zsótér Donátot (középen, takarásban) ünneplik csapattársai a labdarúgó OTP Bank Liga 33., utolsó fordulójában játszott Puskás Akadémia FC - Budapest Honvéd mérkőzésen a felcsúti Pancho Arénában 2022. május 15-én.
Nyitókép: MTI/Kovács Tamás

Kórházba siettek a Honvéd sztárfocistájával, összeesett a pályán

Fejsérüléssel vitték egy horvát kórházba a Budapest Honvéd labdarúgóját. Zsótér Donát egy edzőmeccsen fejelt össze ellenfelével.

Koponya CT vizsgálatot is végeztek Zsótér Donátnál miután a magyar labdarúgó egy horvátországi edzőmeccsen összefejelt egy szerb játékossal. A Budapest Honvéd honlapján azt írják, a játékosnak nincs komoly baja, de egy éjszakát kórházban kell töltenie.

Az eset akkor történt, amikor Brandon Domingues lövését kiütötte Popovic kapus, a labdára pedig egyszerre ugrott Zsótér Donát és Radovanovic: a magyar játékos fölé fejelt, ütközött a védővel, s a földre zuhant. Az érkező társak és a Kolubara futballistái is azonnal jelezték, hogy baj van és siessen be a pályára az egészségügyi stáb a földön maradó játékoshoz.

Zsótér Donátot előbb a pályán látták el (sérülése miatt félbe is szakadt a mérkőzés), majd játékosunkat mentő szállította a helyi kórházba.

Címlapról ajánljuk
Agrárkamara: a Mercosur-megállapodás csak az egyik tragédia, amely a mezőgazdaságra zúdul

Agrárkamara: a Mercosur-megállapodás csak az egyik tragédia, amely a mezőgazdaságra zúdul

Cseh Tibor, a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara külügyekért felelős alelnöke az InfoRádióban kedden elmondta, egy hete még semmi esélyt nem adott volna, hogy a gazdák nyomásgyakorlása eredményt hoz, de egy hét alatt jelentős változás történt az európai közvéleményben.

Formálódik Donald Trump béketanácsa – és az is, kik akarnak részt venni benne

Az amerikai elnök 60 országot hívott meg a gázai béketanácsba, de állandó tagságot csak bizonyos feltételekkel lehet kapni. A kazah, az üzbég és a fehérorosz elnök mellett Orbán Viktor is üdvözölte a kezdeményezést, Oroszország, Lengyelország és Izrael még kivár, a francia államfő viszont egyértelműen közölte, hogy a jelenlegi feltételekkel nem csatlakoznak a testülethez.
Általános undor kezd kialakulni az amerikai eszközökkel szemben

Általános undor kezd kialakulni az amerikai eszközökkel szemben

Hatottak a Donald Trump által belengetett vámfenyegetések és Grönland elfoglalásának megerősítése, a piacok nem fogadták jól, és ma is lefelé tartanak. Az európai lefordulás után egyre nagyobb az esés az amerikai részvénypiacokon, az emelkedést korábban vezető nagy tech papírok, az Nvidia, a Tesla, az Amazon, a Microsoft ma mind lefordultak. Közben gyengül a dollár, emelkednek az állampapírhozamok. Hasonló témákkal is foglalkozunk a február 24-i befektetési konferenciánkon, a Portfolio Investment Day 2026-on, ahol a piac legjobb szakértői segítenek eligazodni a befektetések világában. Jelentkezés itt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×