Infostart.hu
eur:
363.78
usd:
308.61
bux:
140411.21
2026. április 15. szerda Anasztázia, Tas
Woman driving car through winter snow on road in the UK.
Nyitókép: Sean Gladwell/Getty Images

Beütnek a ciklonok: eső, hó, ónos eső – jön minden

A következő napokban is mozgalmas lesz az időjárás. Több ciklon érinti Magyarországot, nagyobb mennyiségű csapadékra azonban csütörtöktől számíthatunk. Ekkor mediterrán ciklon érkezik, amely mögött pénteken ismét lehűlés várható, és több helyen havas esőbe, havazásba válhat a csapadék.

Éjjel délkeleten megszűnik a csapadék, de az éjszaka második felében a Nyugat-Dunántúlon ismét előfordulhat csapadék, néhol átmeneti ónos eső is.

Kedden az ország nyugati felén egyre kevesebb helyen lehet havazás, de délután néhány zápor még kialakulhat.

A délies szél kedden északira, északnyugatira fordul, és többfelé megélénkül, néhol megerősödik.

A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet -5 és +1 fok között alakul.

A legmagasabb nappali hőmérséklet délután 3 és 8 fok között valószínű.

Címlapról ajánljuk

Elemző: legkorábban 2031-2032-ben lehet szó euróbevezetésről

Magyarország EU-tagsága óta már többször kopogtathatott volna az eurózóna ajtaján, de korábban politikai akarat nem volt, most pedig a feltételektől vagyunk távol, a politikai akaratról Magyar Péter hétfői nemzetközi sajtótájékoztatóján viszont nyilatkozott, először a költségvetés állapotát világítják át. Az időtávról és a bevezetés részleteiről az InfoRádió Beke Károlyt kérdezte.
inforadio
ARÉNA
2026.04.15. szerda, 18:00
Nyeste Orsolya az Erste vezető elemzője és Madár István a Portfolio vezető elemzője
Madár István a Portfolio vezető elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×