Infostart.hu
eur:
386.47
usd:
330.03
bux:
110405.74
2025. december 20. szombat Teofil
Nyitókép: Unsplash

Újabb streaming-platform számolja fel a jelszómegosztást

Alig indult el a több szolgáltató összevonásával létrejött Max, máris szigorítás jön, ami az áremelés egy fajtája.

Május végén egész Európában, így hazánkban is elindult a Discovery+ és az HBO Max egybeolvadásával létrejövő Max streaming-platform. Alig fél évvel később azonban úgy tűnik, komoly változásra kell számítani - írja a Gizmodo híradása nyomán a 24.hu.

A Warner Bros. Discovery pénzügyi igazgatója, Gunnar Wiedenfels a vállalat harmadik negyedéves eredményeiről tartott beszámolójában jelezte a befektetőknek, hogy

még idén elkezdik tájékoztatni az előfizetőket arról, hogy 2025-26-tól ténylegesen korlátozni fogják a jelszómegosztás lehetőségét.

Ezzel követik a Netflix és a Disney+ példáját, ugyanis az előbbi már most is, az utóbbi pedig a közeljövőtől plusz díjat kér minden hozzáadott profil után. Az igazgató elismerte, hogy ez voltaképpen a díjemelés egy formája.

A lap hozzáteszi, a Max és a Discovery+ előfizetőinek száma jelentősen nőtt: a júniusi 103,3 millióról 110,5 millióra gyarapodott. A Warner Bros. szerint ebben benne van az is, hogy a platformon közvetítették a nyári olimpiai játékokat, vagyis nem biztos, hogy minden új előfizető tartósan megmarad.

Címlapról ajánljuk
Az amerikai intézkedés, ami átszabta a világgazdaságot

Az amerikai intézkedés, ami átszabta a világgazdaságot

Egy kansasi gabonasiló árnyékában kezdődik a történet, ami a teljes világgazdaság térképét újrarajzolta. A Trump-korszak vámjai nem epizódnak bizonyultak, hanem tartós fordulatnak. A kérdés ma már nem az, hogy kivezetik-e, hanem az, hogy milyen világrendet eredményez. Jelen írás három forgatókönyvet vázol fel.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.22. hétfő, 18:00
Vecsei Miklós
felzárkóztatásért felelős miniszterelnöki biztos, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat alelnöke
Olajfúrótornyot találtak el az ukrán drónok, ma folytatódnak a béketárgyalások - Háborús híreink szombaton

Olajfúrótornyot találtak el az ukrán drónok, ma folytatódnak a béketárgyalások - Háborús híreink szombaton

Folytatódnak a háború lezárását célzó tárgyalások: Vlagyimir Putyin orosz elnök különmegbízottja, Kirill Dmitrijev szombaton Miamiban találkozik Donald Trump amerikai elnök küldöttével, Steve Witkoffal, valamint Trump vejével, Jared Kushnerrel- - írta a Reuters. Orosz ballisztikus rakéták csapást mértek Odessza Pivdennij kikötőjére, legalább hét ember meghalt, tizenöt megsebesült. Ukrajna arról számolt be, hogy a drónjaik találatot értek a Lukoil tulajdonában lévő Filanovszkij olajfúrótornyon, valamint egy katonai járőrhajón a Kaszpi-tengeren.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×