Infostart.hu
eur:
384.31
usd:
332.98
bux:
123996.41
2026. április 3. péntek Buda, Richárd
Professional studio microphone on blue background with orange audio waveform, Podcasting, broadcasting or recording studio banner
Nyitókép: JuShoot/Getty Images

Hétvégi műsorok az InfoRádióban – Arénák

A hétvégén az InfoRádióban hallható lesz mások mellett Wéber Gábor, Sayfo Omar, Oroszi Beatrix, Tuzson Bence, Nemcsák Károly és Bakondi György.

Szombat

11.00 Szakáli István Loránd, az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány stratégiai igazgatója

14.00 Wéber Gábor Forma-1-es kommentátor

16.00 Fejérdy Gergely, a Magyar Külügyi Intézet vezető kutatója

18.00 Sayfo Omar, a Migrációkutató Intézet kutatásvezetője

23.00 Oroszi Beatrix, a Semmelweis Egyetem Epidemiológiai és Surveillance Központ igazgatója

Vasárnap

5.00 Bernáth Tamás Nyugat-Balkán szakértő, a Mathias Corvinus Collegium oktatója

8.00 Tuzson Bence igazságügyi miniszter

13.00 Vinkó József, a Magyar Konyha főszerkesztője

14.00 Demeter Szilárd, a Magyar Nemzeti Múzeum Közgyűjteményi Központ elnöke

16.00 Nemcsák Károly, a József Attila Színház igazgatója

18.00 Orbán Gábor, a Richter Gedeon Nyrt. vezérigazgatója

23.00 Takács Ernő, az Ingatlanfejlesztői Kerekasztal Egyesület elnöke

Hétfő

3.00 Nagy Márta, a berlini Collegium Hungaricum igazgatója és Méhes Márton, a bécsi Collegium Hungaricum igazgatója

5.00 Bakondi György, a miniszterelnök belbiztonsági főtanácsadója, a Stratégiai Tanácsadó Testület tagja

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.04.07. kedd, 18:00
Schiffer András
ügyvéd, volt országgyűlési képviselő
Vegyes zárás a tengerentúlon

Vegyes zárás a tengerentúlon

Folytatódik a tőzsdei hullámvasút, a befektetők most Donald Trump megszólalását emésztik az iráni konfliktus kapcsán. Szerda esti beszédében az elnök egyrészt arról beszélt, hogy az USA egyre közelebb került a háború lezáráshoz, másrészt viszont azt is elmondta, hogy "extrém keményen" fognak lecsapni Iránra a következő 2-3 hétben. A beszéd nem adott világos menetrendet a deeszkalációra vagy a tűzszünetre, viszont további kemény fellépést vetített előre Iránnal szemben. Ez csalódást okozott azoknak a befektetőknek, akik a háború gyors lezárásában reménykedtek. A beszédet követően látványos hangulatromlást lehetett megfigyelni a piacokon, az ázsiai tőzsdék rögtön lefordultak, miközben az olajár kilőtt. A gyenge nemzetközi hangulat nap közben is kitart, világszerte esnek a tőzsdék, beleértve a magyar piacot is.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×