Infostart.hu
eur:
383.56
usd:
327.34
bux:
0
2026. január 2. péntek Ábel
Autó a sűrű ködben az M35-ös autópályán Debrecen közelében 2023. december 20-án.
Nyitókép: MTI/Czeglédi Zsolt

Ma reggelre is jut egy sztrádazár a súlyos balesetek után

Összeütközött egy kisteherautó és egy kamion az M35-ös autópálya Berettyóújfalu felé tartó oldalán, Hajdúböszörménynél, a sztrádát lezárták, az ellenkező irányban is történt egy baleset, ott csak egy sáv járható - közölte az Útinform.

Azt írták, hogy az első baleset miatt a forgalmat a 24-es jelű Balmazújváros-Hajdúböszörmény csomópontban leterelik a 35-ös főútra, visszatérni Debrecennél lehet. A baleset következtében egy ember beszorult a járművébe.

Az ellenkező oldalon, a 27-es kilométernél egy másik baleset is történt, az M3-as autópálya irányába csak egy sáv járható - tették hozzá.

Az Útinform arra figyelmeztetett, hogy Debrecen környezetében sűrű köd nehezíti a közlekedést, ezért az arra járók fokozott figyelemmel közlekedjenek és tartsanak nagyobb követési távolságot.

Címlapról ajánljuk
Tisztán, feketén vagy szűrve? – nem mindegy, hogyan isszuk a kávét

Tisztán, feketén vagy szűrve? – nem mindegy, hogyan isszuk a kávét

Aki rendszeresen kávézik és még tovább szeretné fokozni annak jótékony hatásait, az inkább világosabb pörkölésű kávét igyon, mert így érvényesülnek leginkább a benne található egészséges növényi vegyületek – mondta az InfoRádióban Szabó Adrienn. A Semmelweis Egyetem dietetikusa arról is beszélt, hogy érdemes odafigyelni a mértékletességre, továbbá arra is, mennyi és milyen cukrot, tejet vagy egyéb, adalékanyagokkal teli tejhelyettesítőt teszünk a kávéba.

Megrázó felvétel a svájci tűzről: egy fiatal ruhával csapkodva próbálja eloltani a lángokat

Ötnapos gyászt hirdettek Svájcban a legkevesebb 40 halálos áldozatot követelő tűzvész miatt. Az áldozatok száma akár drasztikusan is nőhet, mintegy száz sérült állapota kritikus.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×