Infostart.hu
eur:
363.84
usd:
314.24
bux:
150110.32
2026. augusztus 18. kedd Ilona
Professional studio microphone on blue background with orange audio waveform, Podcasting, broadcasting or recording studio banner
Nyitókép: JuShoot/Getty Images

Hétvégi műsorok az InfoRádióban – Arénák

A hétvégén az InfoRádióban hallható lesz mások mellett Gulyás Gergely, Varga Zs. András, Feldman Zsolt, Nagy Anna és Bolla Tibor is.

Szombat

11.00 Nagy Sándor Gyula Latin-Amerika kutató, a Budapesti Corvinus Egyetem egyetemi tanára

14.00 Feldman Zsolt, az Agrárminisztérium mezőgazdaságért és vidékfejlesztésért felelős államtitkára

16.00 Fekete Rajmund történész, a Kommunizmuskutató Intézet igazgatója

18.00 Mráz Ágoston Sámuel, a Nézőpont Intézet vezetője

23.00 Galambos Balázs mediátor, a Szépen VáljEl Válásközpont alapítója és Léder László pszichológus, az Apa Akadémia alapítója

Vasárnap

05.00 Kiss László a Csillagászati és Földtudományi Kutatóközpont főigazgatója

08.00 Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter

13.00 Nagy Anna, az Egyszülős Központ vezetője

14.00 Szalai Zoltán, a Mathias Corvinus Collegium főigazgatója

16.00 Varga Zs. András, a Kúria elnöke

18.00 Bolla Tibor, a Budapesti Közlekedési Vállalat vezérigazgatója

23.00 Lánczi András egyetemi tanár

Címlapról ajánljuk
Magyar Péter újra bejelentkezett Paksról: kritikus napok következnek

Magyar Péter újra bejelentkezett Paksról: kritikus napok következnek

A kormányfő továbbra is „Dunai hajós” üzemmódban, hétfő este is töltött egy videót.
inforadio
ARÉNA
2026.08.18. kedd, 18:00
Sós Csaba
a magyar úszóválogatott szövetségi kapitánya
Száguld a Micron és a Sandisk, ütötték a 4iG-t

Száguld a Micron és a Sandisk, ütötték a 4iG-t

Emelkedéssel indították a hetet az ázsiai részvénypiacok, a japán és a kínai tőzsdék erősödését elsősorban a technológiai vállalatok támogatták. A befektetői hangulatot javította, hogy a gyengébb amerikai makroadatok mérsékelték a Fed közeli kamatemelésével kapcsolatos várakozásokat, a befektetők a friss kínai adatokra és a Hormuzi-szoros körüli geopolitikai fejleményekre figyelnek. Az európai és az amerikai részvénypiacokon kis elmozdulásokkal indult a hét, jól teljesítenek viszont a chipgyártó cégek, nagyot ugrott a Micron és a Sandisk árfolyama is. A magyar piacon a 4iG-ban voltak izgalmak, a cég részvényárfolyama nagyot esett arra, hogy a kormány átfogó vizsgálatot rendelt el a vállalatcsoport és a magyar állam közötti kapcsolatok feltárására.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×