Infostart.hu
eur:
361.16
usd:
308.32
bux:
135935.1
2026. május 6. szerda Frida, Ivett
Baleset helyszíne az M7-es autópálya Letenye felé vezető oldalán, a tárnoki kihajtónál, ahol egy személygépkocsi lesodródott az útról, majd árokba csapódot 2021. június 23-án. A balesetben az autó vezetője meghalt.
Nyitókép: MTI/Lakatos Péter

Halálos autóbaleset az M7-esen Érdnél – fotók

Lesodródott az útról a autó.

A rendelkezésre álló adatok szerint szerda hajnalban, 3 óra 30 perc körül az M7-es autópálya 23-as kilométerszelvényénél a fővárosból kifelé vezető oldalon, Érd térségében egy autó lehajtott a pályáról – írja a police.hu.

A balesetben az autót vezető férfi olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.

Tárnok, 2021. június 23.
Árokba csapódott személygépkocsi az M7-es autópálya Letenye felé vezető oldalán, a tárnoki kihajtónál 2021. június 23-án. A balesetben a gépkocsi vezetője meghalt.
MTI/Lakatos Péter
Árokba csapódott személygépkocsi az M7-es autópálya Letenye felé vezető oldalán, a tárnoki kihajtónál 2021. június 23-án. A balesetben a gépkocsi vezetője meghalt. MTI/Lakatos Péter

Címlapról ajánljuk
Húsz év után BL-döntős az Arsenal

Húsz év után BL-döntős az Arsenal

Bukayo Saka góljával az Arsenal 1–0-ra legyőzte az Atlético Madridot, s ezzel, – mivel az első mérkőzés 1–1-re végződött –, 2006 óta először, bejutott a Bajnokok Ligája döntőjébe, amelyet a budapesti Puskás Arénában rendeznek május 20-án.

Fodor Gábor: Orbán Viktorral vagy nélküle folytatja a Fidesz?

Fodor Gábor szerint azzal a paradox helyzettel kell szembenéznie a Fidesznek, hogy egyrészt Orbán Viktor a párt összetartó ereje, másfelől ő a vereség első számú felelőse – erről beszélt az InfoRádió Aréna című műsorában a Közép-európai Rendszerváltást Kutató Intézet vezetője.
inforadio
ARÉNA
2026.05.06. szerda, 18:00
Pósfai Mihály
Széchenyi-díjas geológus, az MTA új elnöke
Emelkedéssel zártak az amerikai tőzsdék

Emelkedéssel zártak az amerikai tőzsdék

Nem indult jól a hét a világ tőkepiacain, a vezető amerikai és európai részvényindexek is estek hétfőn, miután a Hormuzi-szorosnál újra nő a feszültség az Egyesült Államok és Irán között. Kedden az ázsiai tőzsdék is jellemzően estek, miközben több fontos részvénypiac, így a japán, a kínai és a dél-koreai is zárva volt. Az európai részvénypiacok kedden mérsékelt emelkedéssel nyitottak, aztán nap közben egyre jobb lett a hangulat, és a nyitás után az amerikai piacok is felfelé vették az irányt. A befektetők az iráni eseményeken túl a vállalati gyorsjelentésekre is figyelnek. Hasonló témákról is szó lesz következő befektetési konferenciánkon, május 12-én jön a Portfolio Investment Day 2026. Ne hagyja ki az év egyik legizgalmasabb befektetési eseményét! Jelentkezés itt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×