Infostart.hu
eur:
382.2
usd:
328.23
bux:
108922.07
2025. december 7. vasárnap Ambrus
Nyitókép: Pixabay

A pálya sarkából lőtt gólt a Nyíregyháza - videó

A két újonc, a házigazda Győr és vendége, a Nyíregyháza szombaton 1-1-es döntetlent játszott egymással a labdarúgó OTP Bank Liga 12. fordulójában. A hazai csapat ezzel már hét kör óta veretlen, ebből háromszor győzött, négyszer pedig egy pontot szerzett. A nyírségiek a legutóbbi négy bajnoki találkozójukon - két-két vereséggel és döntetlennel - nyeretlenek maradtak.

Nem alakult ki folyamatos játék az első félidőben, sok volt a hiba, a pontatlan passz. A támadások felépítése egyik oldalon sem működött, így gólszerzési lehetőség nélkül telt el az első bő félóra. Bitri közeli fejesével a valamivel tudatosabban és több elképzeléssel futballozó Győr a mérkőzés első helyzetéből megszerezte a vezetést a szünet előtt.

Térfélcserét követően tíz percig megint a mezőnyben folyt a játék, azután viszont rövid időn belül három gólszerzési esélye volt a vendég csapatnak. Nem sokkal később Kvekveszkirinek a baloldali szögletzászló közeléből elvégzett szabadrúgásából szerzett góllal jött össze az egyenlítés. A folytatásban a korábbi küzdelem domborodott ki, küzdött mindkét csapat, de az eredmény már nem változott.

OTP Bank Liga, 12. forduló:

ETO FC Győr-Nyíregyháza Spartacus FC 1-1 (1-0)

ETO Stadion, Győr, v.: Kovács

gólszerzők: Bitri (38.), illetve Kvekveszkiri (64.)

sárga lap: Bitri (28.), Benbuali (61.), Marku (5.), illetve Toma (18.)

Címlapról ajánljuk
Herendi Gábor: a Szenvedélyes nők jobban sikerült, mint a Futni mentem

Herendi Gábor: a Szenvedélyes nők jobban sikerült, mint a Futni mentem

Már mozikban Herendi Gábor új filmje, a Szenvedélyes nők - ami csakúgy mint előző filmje, a Futni mentem egy nagysikerű cseh film remake változata. A filmzene a tavaly tragikusan elhunyt Tompos Kátya szerzeményein alapszik – mondta az InfoRádióban a film rendezője. Herendi Gábor reméli, hogy az ismét állami támogatás nélkül készült új filmje sikeres lesz a magyar nézők között, ami további független alkotások lehetőségét is segítené.

Kubatov Gábor eltemette a televíziót

„Most, ha egy órán belül nem reagáltál, véged van” – jelentette ki Kubatov Gábor a Fidesz új kommunikációs stratégiájáról beszélve. A pártigazgató a Mandineren beszélt erről.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
Súlyos csapást szenvedett el az éjjel Ukrajna, 77 ukrán drónt lőttek le az oroszok - Háborús híreink vasárnap

Súlyos csapást szenvedett el az éjjel Ukrajna, 77 ukrán drónt lőttek le az oroszok - Háborús híreink vasárnap

Éjszakai, összehangolt légicsapást mértek az orosz erők a közép-ukrajnai Kremencsuk infrastruktúrájára, ami kiterjedt áram- és vízkimaradásokat okozott – közölte vasárnap Vitalij Maleckij polgármester. Az orosz légvédelem vasárnap 77 ukrán drón megsemmisítéséről számolt be. Szombaton az ukrán elnök Donald Trump különmegbízottjával tárgyalt telefonon. Szintén tegnapi hír, hogy a Nemzetközi Atomenergia-ügynökség (NAÜ) friss jelentése szerint megrongálódott a csernobili szarkofág a februári dróntámadást követően, így nem tudja ellátni elsődleges biztosági feladatát, vagyis a sugárzás megakadályozását

EZT OLVASTA MÁR?
×
2025. december 7. 15:52
×
×
×
×