Infostart.hu
eur:
361.59
usd:
307.37
bux:
138818.03
2026. április 19. vasárnap Emma
Joshua Kimmich, a Bayern München (b) és Sadio Mané, a Liverpool játékosa a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében játszott FC Liverpool - Bayern München mérkőzésen a liverpooli Anfield Stadionban 2019. február 19-én.
Nyitókép: MTI/EPA/Peter Powell

Világklasszis csatárt vett a Bayern München

Talán éppen a mai naptól kezdődik a Bayern Münchennél a Lewandowski utáni korszak: a német bajnokcsapat körülbelül 50 millió eurós áron megvette Sadio Manét a Liverpooltól.

A 31. évében járó középcsatár a francia Metzben kezdte európai profi karrierjét, majd 2012-től bő két szezont töltött az osztrák élvonalban, a Red Bull Salzburgban.

Kiváló mérleget ért el, 87 tétmérkőzésen 45 gólt szerzett.

A 2014–2015-ös idény nagy részében a Southampton erősítette, majd az utóbbi hét szezonban a Liverpool játékosa volt.

A Vörösöknél 269 tétmérkőzésen 120 gólt jegyzett, BL-győztes, kétszeres BL-döntős, bajnok, FA-kupa-győztes, Ligakupa-győztes is volt.

Ő lesz a Bayern München történetének első fekete-afrikai csatársztárja.

Címlapról ajánljuk
Veszélyezteti a hazai erdőket a rezsicsökkentés és a pazarló fatüzelés - áll egy ELTE-tanulmányban

Veszélyezteti a hazai erdőket a rezsicsökkentés és a pazarló fatüzelés - áll egy ELTE-tanulmányban

Súlyos ellátási hiányt és természetvédelmi károkat okozhat Magyarországon a lakossági tűzifa-felhasználás jelenlegi szintje – derül ki az ELTE TTK kutatóinak legfrissebb tanulmányából. A szakemberek szerint a fűtési célú fafelhasználás fenntarthatatlan, és csak radikális energiahatékonysági programokkal kerülhető el az erdők túlhasználata.

Változás jön Magyar Péter mentelmi ügyében - mondja az alkotmányjogász

Magyar Péter, a választásokon győztes Tisza Párt elnöke bejelentette, hogy összeférhetetlenség miatt lemond európai parlamenti (EP) mandátumáról, és a magyar Országgyűlésben folytatja munkáját. A döntés értelmében a politikus mentelmi jogára vonatkozó szabályok is megváltoznak.
inforadio
ARÉNA
2026.04.20. hétfő, 18:00
Csizmadia Ervin
a Méltányosság Politikaelemző Központ igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×