Infostart.hu
eur:
363.04
usd:
313.55
bux:
150110.32
2026. augusztus 18. kedd Ilona

Bruce Willis: megint drága lesz az élet

A cannesi filmfesztivál egyik szenzációját Bruce Willis szolgáltatta, aki bejelentette, hogy már 2007 nyarán a mozikba kerülhet a Drágán add az életed! negyedik része.

Bruce Willis a Franciaországban zajló filmfesztivált választotta arra, hogy bejelentse: közel vannak ahhoz, hogy megkezdjék a Die Hard! sorozat negyedik részének forgatását.

Az 55 éves akcióhős azt is közölte, hogy a forgatás kezdete azért húzódott el, mert a forgatókönyvíróknak újra kellett írniuk a film egyes jeleneteit, mivel azok túl nagy hasonlóságot mutattak a Katrina hurrikán által tavaly augusztusban az Egyesült Államok déli részén okozott tragédiával.

"A negyedik résznek nem Die Hard 4 lesz a címe, de a sztori hasonló lesz. Remélhetőleg jövő nyáron már bemutathatjuk" - mondta Bruce Willis Cannesban.

A Drágán add az életed! 1988-ban hatalmas kasszasiker volt a mozikban, a főhős John McClane rendőrt játszó Bruce Willist pedig világsztárrá tette. A második részt (Még drágább az életed) 1990-ben, míg a harmadikat (Az élet mindig drága) 1995-ben mutatták be a mozikban.

Címlapról ajánljuk
Magyar Péter újra bejelentkezett Paksról: kritikus napok következnek

Magyar Péter újra bejelentkezett Paksról: kritikus napok következnek

A kormányfő továbbra is „Dunai hajós” üzemmódban, hétfő este is töltött egy videót.
inforadio
ARÉNA
2026.08.18. kedd, 18:00
Sós Csaba
a magyar úszóválogatott szövetségi kapitánya
Száguld a Micron és a Sandisk, ütötték a 4iG-t

Száguld a Micron és a Sandisk, ütötték a 4iG-t

Emelkedéssel indították a hetet az ázsiai részvénypiacok, a japán és a kínai tőzsdék erősödését elsősorban a technológiai vállalatok támogatták. A befektetői hangulatot javította, hogy a gyengébb amerikai makroadatok mérsékelték a Fed közeli kamatemelésével kapcsolatos várakozásokat, a befektetők a friss kínai adatokra és a Hormuzi-szoros körüli geopolitikai fejleményekre figyelnek. Az európai és az amerikai részvénypiacokon kis elmozdulásokkal indult a hét, jól teljesítenek viszont a chipgyártó cégek, nagyot ugrott a Micron és a Sandisk árfolyama is. A magyar piacon a 4iG-ban voltak izgalmak, a cég részvényárfolyama nagyot esett arra, hogy a kormány átfogó vizsgálatot rendelt el a vállalatcsoport és a magyar állam közötti kapcsolatok feltárására.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×