Nyitókép: Matthias Hangst/Getty Images

Toni Kroos beszélt a német riporternek, majd faképnél hagyta – videó

2022. május 29. 10:56
„Meglepte önöket, hogy a Liverpool ilyen nagy nyomást helyezett a csapatára?” – ez a kérdés akasztotta ki a Real Madrid középpályását.

Volt kilencven perce, hogy értelmes kérdést találjon ki, erre ezzel a szarsággal jön – jött a válasz a BL-döntőt percekkel korábban megnyerő német világbajnoktól. Aztán egy mondat erejéig még belement abba, hogy ez nem közönséges csoportmeccs volt, hanem a BL-döntő, számítani lehetett arra, hogy nehéz dolguk lesz, aztán inkább egy legyintés közepette otthagyta a riportert a futballista.

Pár másodperc után visszakanyarodott a riporter fele, akkor azt ismételgette neki, hogy ez szörnyű.

A mérkőzésen hiába támadott és lőtt kapura többet a Liverpool – főleg a döntő első félidejében –, 1–0 a Real Madrid győzött.

Nyitóképünk Toni Kroos és Luka Modric ünnepli a Real Madrid 14. BL-győzelmét közvetlenül a döntő lefújása után.