Nyitókép: MTI/EPA/Farisz Ghaith

Ismét hátrányból nyert a Lazio

2020. június 30. 22:21
Továbbra sem meggyőző a Lazio, de a hétvégi, a Fiorentina elleni hazai győzelme után idegenben is tudott fordítani. Simone Inzaghi csapata 2-1-re nyert a Torino ellen.

A Toro már az ötödik percben előnybe került Andrea Belotti tizenegyesből szerzett góljával, s az első félidő végéig nem változott a helyzet. A 48. percben aztán Ciro Inmobile is belőtt egy büntetőt, 1-1. A góllövőlista éllovasa már a 29. találatánál jár, 29 forduló alatt. Legutóbb 1959-ben volt ennél hatékonyabb csatár az olasz élvonalban, akkor az argentin Antonio Valentin Angelillo 31 gólt ért el.

A mérkőzés döntő gólját Parolo szerezte, a 73. percben. A Laziónak 68 pontja van, de mivel a Juventus is győzött, maradt a különbség a két csapat között.