Nyert és harcban a bronzért a Puskás Akadémia

2020. június 20. 21:03
A Puskás Akadémia tartja a lépést a bronzéremért vívott harcban a Mezőkövesddel. A kövesdiek nyertek, majd a felcsútiak is nyertek, mégpedig 3-1-re a Paks ellen.

A hazaiak a cseh Vaněček (lesről lőtt) góljával a mérkőzés elején vezetést szereztek, majd a horvát Knežević fejessel bevette Rácz kapuját. A második félidőben a Paks Sajbán látványos fejesével szépített, de a 88. percben Vaněček lövése eldöntötte a találkozót.

Egyaránt 31-31 lejátszott mérkőzés után a Mezőkövesd és a Puskás Akadémia is 50 ponttal áll. A hátralévő két fordulóban Kuttor Attila együttese előbb a Debrecennel (otthon), majd a Ferencvárossal (idegenben) játszik. A Puskás Akadémia feladatai: Kisvárda (idegenben) és Bp. Honvéd (otthon).

A Paks 37 ponttal áll, miként a derbi előtt az Újpest, a vasárnap pályára lépő Kisvárdának 35, a DVSC-nek 32 pontja van.