Ferencvárosi vereség, győri győzelem a negyeddöntő első meccsein

Infostart / MTI
2018. április 7. 20:40
A Ferencváros 31-29-re kikapott az orosz Rosztov-Don csapatától a női kézilabda Bajnokok Ligájában, a negyeddöntős párharc szombati, első mérkőzésén, Dabason. A címvédő Győri Audi ETO KC 26-20-ra győzött a montenegrói Buducnost Podgorica otthonában.

Az FTC az egész mérkőzésen csak egyszer, az első félidő hetedik percében vezetett (5-4), a szünetben 15-16 volt az állás. A második felvonásban is egyértelmű fölényben játszottak a vendégek, akik magabiztosan győztek és nagy valószínűséggel eldöntötték a továbbjutást.

A visszavágót jövő szombaton rendezik.

Hatgólos győri győzelem

A címvédő Győri Audi ETO KC 26-20-ra győzött a montenegrói Buducnost Podgorica otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligájában, a negyeddöntő szombati, első mérkőzésén.

A hullámzó játékot hozó első félidőt Görbicz Anita vezérletével háromgólos előnnyel zárta a Győr (12-9). A második felvonásban sem változott a meccs képe, de a vendégek magabiztos sikere nem forgott veszélyben.

A visszavágót jövő szombaton, a budapesti négyes döntőt május 12-én és 13-án rendezik.