INFORÁDIÓ
2021. június 13. vasárnap
Anett, Antal

euro 2020

labdarúgás

menetrend

London, 2016. szeptember 21.A trófea a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság egyik emblémaváltozatának bemutatóján Londonban 2016. szeptember 21-én. (MTI/EPA/Facundo Arrizabalaga)

Egy hónap a labda körül – a foci-Eb teljes menetrendje

Infostart

Június 11-én, pénteken kezdődik a labdarúgó Európa-bajnokság, és pontosan egy hónappal később kiderül, ki lesz a kontinens futballkirálya.

Csoportmérkőzések

június 13., vasárnap

D csoport, 1. forduló: Anglia–Horvátország, London 15.00

C csoport, 1. forduló: Ausztria –Észak-Macedónia, Bukarest 18.00

C csoport, 1. forduló: Hollandia–Ukrajna, Amszterdam 21.00

június 14., hétfő

D csoport, 1. forduló: Skócia–Csehország, Glasgow 15.00

E csoport, 1. forduló: Lengyelország–Szlovákia, Szentpétervár 18.00

E csoport, 1. forduló: Spanyolország–Svédország, Sevilla 21.00

június 15., kedd

F csoport, 1. forduló: MAGYARORSZÁG–Portugália, Budapest 18.00

F csoport, 1. forduló: Franciaország–Németország, München 21.00

június 16., szerda

B csoport, 2. forduló: Finnország–Oroszország, Szentpétervár 15.00

A csoport, 2. forduló: Törökország–Wales, Baku 18.00

A csoport, 2. forduló: Olaszország-Svájc, Róma 21.00

június 17., csütörtök

C csoport, 2. forduló: Ukrajna–Észak-Macedónia, Bukarest 15.00

B csoport, 2. forduló: Dánia–Belgium, Koppenhága 18.00

C csoport, 2. forduló: Hollandia–Ausztria, Amszterdam 21.00

június 18., péntek

E csoport, 2. forduló: Svédország–Szlovákia, Szentpétervár 15.00

D csoport, 2. forduló: Horvátország–Csehország, Glasgow 18.00

D csoport, 2. forduló: Anglia-–kócia, London 21.00

június 19., szombat

F csoport, 2. forduló: MAGYARORSZÁG–Franciaország, Budapest 15.00

F csoport, 2. forduló: Portugália–Németország, München 18.00

E csoport, 2. forduló: Spanyolország-Lengyelország, Sevilla 21.00

június 20., vasárnap

A csoport, 3. forduló: Svájc–Törökország, Baku 18.00

A csoport, 3. forduló: Olaszország–Wales, Róma 18.00

június 21., hétfő

C csoport, 3. forduló: Észak-Macedónia–Hollandia, Amszterdam 18.00

C csoport, 3. forduló: Ukrajna–Ausztria, Bukarest 18.00

B csoport, 3. forduló: Oroszország–Dánia, Koppenhága 21.00

B csoport, 3. forduló: Finnország-Belgium, Szentpétervár 21.00

június 22., kedd

D csoport, 3. forduló: Horvátország–Skócia, Glasgow 21.00

D csoport, 3. forduló: Csehország-Anglia, London 21.00

június 23., szerda

E csoport, 3. forduló: Szlovákia-Spanyolország, Sevilla 18.00

E csoport, 3. forduló: Svédország–Lengyelország, Szentpétervár 18.00

F csoport, 3. forduló: Portugália–Franciaország, Budapest 21.00

F csoport, 3. forduló: Németország–MAGYARORSZÁG, München 21.00

Nyolcaddöntők

június 26., szombat

A2–B2, Amszterdam 18.00 (1)

A1–C2, London 21.00 (2)

június 27., vasárnap

C1–D3/E3/F3, Budapest 18.00 (3)

B1–A3/D3/E3/F3, Sevilla 21.00 (4)

június 28., hétfő

D2–E2, Koppenhága 18.00 (5)

F1–A3/B3/C3, Bukarest 21.00 (6)

június 29., kedd

D1–F2, London 18.00 (7)

E1–A3/B3/C3/D3, Glasgow 21.00 (8)

Negyeddöntők

július 2., péntek

6. nyolcaddöntő győztese–5. nyolcaddöntő győztese, Szentpétervár 18.00 (1)

4. nyolcaddöntő győztese–2. nyolcaddöntő győztese, München 21.00 (2)

július 3., szombat

3. nyolcaddöntő győztese–1. nyolcaddöntő győztese, Baku 18.00 (3)

8. nyolcaddöntő győztese–7. nyolcaddöntő győztese, Róma 21.00 (4)

Elődöntők

július 6., kedd

2. negyeddöntő győztese–1. negyeddöntő győztese, London 21.00

július 7., szerda

4. negyeddöntő győztese–3. negyeddöntő győztese, London 21.00

Döntő

július 11., vasárnap

döntő, London 21.00

Nyitókép: MTI/EPA/Facundo Arrizabalaga
A címlapról ajánljuk

×

Iratkozzon fel hírlevelünkre

és nem marad le az Infostart legfontosabb híreiről.
FELIRATKOZOM
×
INFOSTART
 
INFORÁDIÓ
PARTNEREINK
Sixt    iCom
infostart
AZ INFORÁDIÓ HÍRPORTÁLJA 
 
 

Médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja.

NMHH
Az Év Honlapja 2018