Nyitókép: Jonathan Moscrop/Getty Images

Új csillaga van a BL-nek

2021. november 24. 18:39
Két mérkőzést rendeztek kora este a labdarúgó Bajnokok Ligájában. Az Inter 2-0-ra verte a San Siróban a Sahtart, míg a már továbbjutott Ajax Isztambulban, a Besiktas ellen nyert 2-1-re.

INTERNAZIONALE–SAHTAR 0-0: Az első negyedóra Inter-fölénnyel telt, de helyzet nélkül.

BESIKTAS–AFC AJAX 0-0: A hollandok már páholyban vannak, nagyon kényelmesen játszanak.

INTERNAZIONALE–SAHTAR 0-0: Gyors Inter-támadás végén Barrella jó helyzetbe hozta Lautaro Martínezt, akinek a lövését blokkolták.

INTERNAZIONALE–SAHTAR 0-0: Perisic a bal alsó sarokba lőtt, de az akció elején Darmian lesen vette át a labdát.

BESIKTAS–AFC AJAX 1-0: A lelkesebb csapat vezet, Ghezzal büntetőből rúgott góljával.

Rasid Ghezzal gólja. Fotó: ANP Sport via Getty Images)

INTERNAZIONALE–SAHTAR 0-0: Rengeteget támadnak a fekete-kékek, de (egyelőre?) minden helyzet kimarad.

INTERNAZIONALE–SAHTAR 0-0: Az 57. percben Lautaro Martínez látványos mozdulattal lőtte a labdát a kapuba – de előtte lökött, maradt a 0-0.

BESIKTAS–AFC AJAX 1-1: Sebastien Haller kiegyenlített. A csatárnak ez a nyolcadik (!) gólja a BL-őszön.

INTERNAZIONALE–SAHTAR 1-0: Csak megtört a jég, Edin Dzeko 15 méterről nagy gólt lőtt.

INTERNAZIONALE–SAHTAR 2-0: Perisic előkészítése után Edin Dzeko fejjel is bevette az ukránok kapuját.

BESIKTAS–AFC AJAX 1-2: Sebastien Haller újra, immár beérte a góllövőlista élén Lewandowskit, kilenc-kilenc góllal állnak. A mostani idény előtt egyetlen mérkőzést sem játszott a BL-ben. Ő az idény új csillaga a királykategóriában.

INTERNAZIONALE–SAHTAR 2-0: Vége a mérkőzésnek. Ha este a Real Madrid nem kap ki Tiraspolban, az Inter biztos továbbjutó.

BESIKTAS–AFC AJAX 1-2: Vége a mérkőzésnek, az Ajax továbbra is remekel.