Nyitókép: MTI/EPA/Filip Singer

Parádés meccsen nyert Gulácsi Péter csapata

2020. december 2. 18:53
Az RB Leipzig kétszer is két góllal vezetett, de a Basaksehir a 92. percben, Kahveci mesterhármasának köszönhetően, döntetlenre állt. Ám Sörloth eldöntötte az idény egyik legjobb BL-meccsét a németek javára.

ISZTAMBUL: A Basaksehir legutóbb pályaválasztóként legyőzte a Manchester Unitedet. Így aztán a lipcseiek nem számíthatnak könnyű kirándulásra. A csoportban az angoloknak 9 pontja van, a PSG-nek és az RB Leipzignek 6-6, a törököknek 3. Gulácsi Péter a kezdő tizenegyben, Willi Orbán a cserék közt. Basaksehir–RB Leipzig 0-0

ISZTAMBUL: Lendületesen kezdett a német csapat, öt perc alatt két gólhelyzete is volt. Basaksehir–RB Leipzig 0-0

KRASZNODAR: Kiegyenlített a labdabirtoklás, alig akadt helyzet. FK Krasznodar–Rennes 0-0

ISZTAMBUL: Poulsen szerencsés góljával vezet a német csapat. Basaksehir–RB Leipzig 0-1

KRASZNODAR: Eddig három sárga, más semmi. A mérkőzés tétje már „csak” a csoport harmadik helye. FK Krasznodar–Rennes 0-0

ISZTAMBUL: Demba Ba tízméteres lövését Gulácsi bravúrral védte. Basaksehir–RB Leipzig 0-1

ISZTAMBUL: A 43. percben Mukiele nem túl erős, de nagyon jól helyezett lövése besurrant a jobb alsó sarokba. Basaksehir–RB Leipzig 0-2.

KRASZNODAR: Az első félidőben a Rennes két, a Krasznodar egy alkalommal találta el a kaput. FK Krasznodar–Rennes 0-0

ISZTAMBUL: Az első félidő hosszabbításában Kahveci szépített.. Basaksehir–RB Leipzig 1-2.

KRASZNODAR: Továbbra sincsen gól. FK Krasznodar–Rennes 0-0

ISZTAMBUL: A mérkőzés ezen szakaszát a törökök uralják.. Basaksehir–RB Leipzig 1-2.

ISZTAMBUL: A spanyol válogatott Dani Olmo vélhetően eldöntötte a mérkőzést. Basaksehir–RB Leipzig 1-3.

KRASZNODAR: Marcus Berg vezetést szerzett az oroszoknak. FK Krasznodar–Rennes 1-0

ISZTAMBUL: Kahveci újabb látványos góllal csökkentette a különbséget. Basaksehir–RB Leipzig 2-3.

ISZTAMBUL: Kahveci szabadrúgásból védhetetlen gólt szerzett, az RB Leipzignek nagyon rosszul jött ez a fordulat. Basaksehir–RB Leipzig 3-3.

ISZTAMBUL: A második lipcsei kapufa a második félidőben, megint kifelé pattant a labda. Basaksehir–RB Leipzig 3-3.

ISZTAMBUL: A 93. percben Alexander Sörloth 17 méteres lövéssel megnyerte a meccset a németeknek. Basaksehir–RB Leipzig 3-4.