Nyitókép: MTI/EPA/Andy Rain

Ilyen szégyen még soha nem érte a Tottenhamet

2019. október 1. 18:53
A Bayern München döbbenetes teljesítménnyel nyert 7-2-re Londonban az előző idény döntőse ellen. A Juve és az Atlético nagyon magabiztosan nyert, a Manchester City a vártnál nehezebben.Eredmények: Real Madrid–Bruges 2-2, Galatasaray–PSG 0-1, Crvena zvezda–Olympiakosz 3-1, Tottenham–Bayern 2-7, Atalanta–Sahtar 1-2, Manchester City–Dinamo Zagreb 2-0, Juventus–Leverkusen 3-0, Lokomotiv Moszkva–Atlético 0-2.

Real Madrid–FC Bruges 0-1: Benzema fejese jelentette az első helyzetet. Utána gólt kapott a Real Madrid. Dennis lábon lőtte magát, de a labda a kapuba csorgott. A játékvezető lest ítélt, ám visszanézték, s megadták a VAR alapján a találatot.

Atalanta–Sahtar 1-0: Ilicic tizenegyes-góljával vezetést szerzett a hazai csapat.

Real Madrid–FC Bruges 0-2: Dennis újra kilépett, Modric hibájából gólt lőtt. A Real Madrid az első félidő 45 percéből hiába támadott, némi túlzással, 43 percen keresztül, nagy hátrányba került. Ám bármeilyen fura, a játék képe alapján nem zárható ki, hogy a második félidőben fordít.

Atalanta–Sahtar 1-1: Junior Moraes kiegyenlített.

Real Madrid–FC Bruges 1-2: A második félidő első belga támadásából Dennis majdnem mesterhármasig jutott. Tiszta helyzetbe került, de a Courtois helyére beállt Areola bravúrral védett. Két perccel később Sergio Ramos gólt fejelt, a bíró szerint lesről, de a VAR megadta.

Real Madrid–FC Bruges 2-2: Vormer, a vendégek csapatkapitánya megkapta a második sárga lapját, majd a pirosat. A szabadrúgásból Kroos beemelte a labdát középre, Casemiro pedig a védőjétől szorongatva is befejelte.

Atalanta–Sahtar 1-2: Az utolsó pillanatokban újabb gólt szerzett az ukrán csapat, Solomon révén.

Vége a két mérkőzésnek: Real Madrid–FC Bruges 2-2, Atalanta–Sahtar 1-2.

Tottenham–Bayern München 1-0: A 12. percben Hon Szeung Min vezetést szerzett a Spursnek, nagyszerűen kezdőúdött a mérkőzés, minkét oldalon adódtak már helyzetek.

Tottenham–Bayern München 1-1: Joshua Kimmich látványos lövéssel egyenlített ki.

Juventus FC–Bayer Leverkusen 1-0: Gonzalo Higuaín látványos lövéssel szerzet vezetést, másfél év után szerzett ismét gólt a BL-ben.

Crvena zvezda–Olympiakosz Pireusz 0-1: A portugál Rúben Semedo találatával előnybe került a görög csapat.

Tottenham–Bayern München 1-2: Egy remek első félidő csattanójaként Robert Lewandowski bravúros lövéssel szerzett vezetést a bajoroknak.

Lokomotiv Moszkva–Atlético Madrid 0-1: A moszkvai éjszakában Joao Felix góljával került előnybe az Atléti.

Galatasaray–Paris Saint-Germain 0-1: Mauro Icardi első „párizsi” góljávbal előnmybe került a francia bajnok Isztambulban.

Tottenham–Bayern München 1-3: Serge Gnabry egyéni akció végén növelte a bajorok előnyét.

Tottenham–Bayern München 1-4: Serge Gnabry két percen belül két gólt lőtt, eldöntötte a mérkőzést.

Tottenham–Bayern München 2-4: Tizenegyest kapott a Spurs, Coman szabálytalankodott Rose-zal szemben. Harry Kane a bal sarokba küldte a labdát.

Lokomotiv Moszkva–Atlético Madrid 0-2: Nagy előnyben a vendégcsapat, Thomas Partey is feliratközött a gólszerzők közé.

Juventus FC–Bayer Leverkusen 2-0: Federico Bernardeschi a második Juve-gól szerzője.

Crvena zvezda–Olympiakosz Pireusz 1-1: Milos Vulics góljával kiegyenlített az emberelőnybe került szerb bajnok.

Manchester City–Dinamo Zagreb 1-0: Eddig bírták a horvátok, a nap nyolcadik mérkőzésén is született gól. A csereként beálló Raheem Sterling lőtt a kapuba, David Silva előkészítése után.

Tottenham–Bayern München 2-5: Thiago pazar passzából Gabry megszerezte a harmadik gólját is.

Tottenham–Bayern München 2-6: Lewandowski másodszor.

Tottenham–Bayern München 2-7: Megalázó… Gnabry belőtte a negyedik gólját.

Juventus FC–Bayer Leverkusen 3-0: Cristiano Ronaldo feliratkozott a nap gólszerzői közé.

Crvena zvezda–Olympiakosz Pireusz 2-1: Fordítottak a szerbek, Nemanja Milunovics a győztes gól szerzője.

Crvena zvezda–Olympiakosz Pireusz 3-1: Még egy a végére, Richmond Boakyétől.

Manchester City–Dinamo Zagreb 2-0: Phil Foden gólja után magabiztosnak tűnik a City győzelme. De a Dinamo jól tartotta magát.