Nyitókép: MTI/EPA/Julien De Rosa

Csodát tett Párizsban a Manchester United

2019. március 6. 20:48
A Manchester United 3-1-re nyert a Parc des Princes-ben, s ezzel kiejtette a PSG-t a labdarúgó BL nyolcaddöntőjében. Portóban a videobíró kapott főszerepet a hosszabbítás végén, az FC Porto jutott tovább.
2019.03.06. 20:54

Paris Saint-Germain–Manchester United

Az összeállítások. PSG: Buffon – Kehrer, Thiago Silva, Kimpembe, Bernat – Verratti, Marquinhos, Dani Alves, Draxler – Di Maria, Mbappe. Manchester United: De Gea – Bailly, Smalling, Lindelöf, Young – Andreas Pereira, Fred, McTominay, Shaw – Lukaku, Rashford.

2019.03.06. 21:00

FC Porto–AS Roma

Az összeállítások. FC Porto: Casillas – Militao, Felipe, Pepe, Alex Telles – Otavio, Danilo, Herrera, Corona – Marega, Soares. AS Roma: Olsen – Juan Jesus, Manolasz, Marcano, Karsdrop – N'Zonzi, De Rossi, Kolarov –Zaniolo, Dzeko, Perotti

2019.03.06. 21:06

Paris Saint-Germain–Manchester United 0-1

A második percben megszerezte egy védelmi hiba után a vezetést a Manchester United: Lukaku elcsípett egy rossz hátraadást, elhúzta a labdát Buffon mellett is, aztán a csúszós füvön is jól megindulva, bekanalazta a labdát az ürtes kapuba. Már „csak” egy gól a PSG előnye.

2019.03.06. 21:15

Paris Saint-Germain–Manchester United 1-1

A 12. percben kiegyenlített a PSG, Dani Alves meredeken kiugratta Mbappét, aki keresztbe vágta a labdát, s a túlsó oldalon érkező Bernat nem hibázott, 1-1, összesítésben 3-1.

2019.03.06. 21:22

Bernat újra tiszta lövő helyzetbe került, de David de Gea ezúttal védett. Két perccel később Di María lövése alig kerülte el a kaput.

2019.03.06. 21:31

FC Porto–AS Roma 1-0

Tiquinho Soares, a brazil csatár, aki az ősz nagy részét sérülése miatt kihagyta, vezetéshez juttatta a Portót. Most a portugálok állnak továbbjutásra, idegenben szerzett góllal. (2-2)

2019.03.06. 21:32

Paris Saint-Germain–Manchester United 1-2

Ismét vezet a Manchester United, amely eddig semmit nem csinált csak lőtt két hibából két gólt. Buffonról kijött a labda Rashford távoli lövése után, Lukaku résen volt, belőtte. Összesítésben 3-2 a PSG-nek.

2019.03.06. 21:41

FC Porto–AS Roma 1-1

Újra a rómaiak állnak jobban, miután Daniele de Rossi belőtte a Diego Perotti által kiharcolt tizenegyest. Összesítésben 2-3.

2019.03.06. 22:15

FC Porto–AS Roma 2-1

Hosszabbításra állnak Portóban, miután Moussa Marega góljával ismét vezetnek a portugálok.

Ángel Di María gólt lőtt, de lesen vette át a labdát.

2019.03.06. 22:40

A csereként beállt Meunier éles szögből lőtt, De Gea védett.

2019.03.06. 22:43

Mbappé nagy helyzetbe került, de a csel közben elesett. Bernat lőtt, a labda a kapufáról pattant ki.

2019.03.06. 22:51

Paris Saint-Germain–Manchester United 1-3

Kimpembe felugrott, háttal volt a labdának, de a kezét érintette a labda. Videózott a bíró, s büntetőt ítélt Skomina. Rashford lőtte, s (vélhetően) továbbjuttatta a Manchester Unitedet.

2019.03.06. 22:58

Hosszabbítás Portóban

2019.03.06. 23:30

FC Porto–AS Roma 3-1

A 114. percben videóztak Portóban, Florenzi megrántotta az egyik portugált, Fernando Andradét, hat méterre a kaputól. A török bíró, Cakir kiment megnézni és büntetőt ítélt. Alex Telles értékesítette a lehetőséget. A 117. percben ismét továbbjutásra áll a Porto.

2019.03.06. 23:35

A 120. percben újra videóztak, összeakadt Marega és Schick lába a Porto tizenhatosán belül. Az olaszok nem kaptak tizenegyest.

2019.03.06. 23:39

Öt percet rátettek még a csapatok, a 125. perc végén: Porto–AS Roma 3-1, összesítésben 4-3.