393.48
369
65634.19
2024. április 18. csütörtök Andrea, Ilma
Cristiano Ronaldo, a Juventus játékosa a labdarúgó Bajnokok Ligája harmadik fordulójában, a H csoportban játszott Manchester United - Juventus mérkőzésen a manchesteri Old Trafford stadionban 2018. október 23-án. A találkozót az olasz csapat nyerte 1-0-ra idegenben.
Nyitókép: MTI/EPA/Peter Powell

A Manchester United legyőzte a szezonban eddig még veretlen Juventust

Hiába szerzett Cristiano Ronaldo bravúros gólt, a Manchester United a végén ellopta a show-t és a három pontot: Juan Mata találatával, majd egy öngóllal Mouinho csapata fordított és nyert a labdarúgó Bajnokok Ligájában.

A már véget ért mérkőzések eredményei:

CSZKA Moszkva–AS Roma 1-2, Valencia–Young Boys 3-1.

Az utóbbi hetekben (is) nagy formában játszó David Silva góljával vezetést szerzett a City. Manchester City–Sahtar Doneck 1-0.

Két perc alatt két gólt is szerzett a Real Madrid Csehországban, az elsőt Karim Benzema, a másikat Casemiro szerezte. Viktoria Plzen–Real Madrid 0-2.

Nabil Fekir góljával előnyben a Lyon a Szalai Ádámot egyelőre csak a kispadon tartó Hoffenheimmel szemben. Olympique Lyon–Hoffenheim 1-0.

Gabriel Jesus tizenegyesből lőtt góljával növelte előnyét a City. Manchester City–Sahtar Doneck 2-0.

Jonas előnyhöz juttatta a hazaiakat Lisszabonban. Benfica–Ajax 1-0.

Már két góllal vezet a Lyon, a gólszerző: Tanguy Ndombele Alvaro. Olympique Lyon–Hoffenheim 2-0.

Büntetőből került előnybe a Bayern München, Robert Lewandowski nem hibázott. Bayern München–AEK Athén 1-0.

Még egyszer nem hibázik a Real Madrid idegenben, Karim Benzema góljával már háromgólos az előnye. Marco Asensio, Isco és Modric ráadásul csak a kispadon ül. Viktoria Plzen–Real Madrid 0-3.

A Madrid eddig tíz percenként lőtt egy gólt. Gareth Bale is feliratkozott a gólszerzők közé. Viktoria Plzen–Real Madrid 0-4.

A második félidők első gólját Raheem Sterling lőtte. Manchester City–Sahtar Doneck 3-0.

Cristiano Ronaldo bombagóljával vezetést szerzett a Juve. Juventus–Manchester United 1-0.

Dusan Tadics révén kiegyenlítettek a hollandok Lisszabonban. Benfica–Ajax 1-1.

Szépített Andrej Kramaric góljával a Hoffenheim. Felcsillant a remény, Szalai Ádámot is beküldte az edzője. Olympique Lyon–Hoffenheim 2-1.

Toni Kroos is a kapuba talált. Öt góllal vezet a Madrid, amely hasonló (akkor hatgólos) különbséggel tavaly az APOEL ellen nyert idegenben a BL-ben. Viktoria Plzen–Real Madrid 0-5.

Lewandowski újabb góljával már 2-0-ra vezet a Bayern. Bayern–AEK 2-0.

A Man City kiüti a Sahtart, az újabb gólt Gabriel Jesus lőtte, az elsőhöz hasonlóan tizenegyesből. Manchester City–Sahtar 4-0.

Juan Mata szabadrúgásgóljával kiegyenlített a Man United. Juventus–Manchester United 1-1.

Bomba meglepetés: fordított a Manchester United! Az utolsó két labdaérintés pedig Juventus-játékosé volt, Bonucci és Alex Sandro is hozzáért a labdához, mielőtt Szczesny kapujába jutott. Juventus–Manchester United 1-2.

Kiütés: Mahrez és Gabriel Jesus egy-egy góljával féltucatig jutott a City. Manchester City–Sahtar 6-0.

Pavel Kaderabek góljával skerült kiegyenlíteni Szalai Ádám csapatának. Olympique Lyon–Hoffenheim 2-2.

E csoport: Bayern–AEK Athén 2-0, Benfica–Ajax 1-1. Az állás: 1. Bayern 10 pont, 2. Ajax 8, 3. Benfica 4, 4. AEK 0.

F csoport: Manchester City–Sahtar Doneck 6-0, Olympique Lyon–Hoffenheim 2-2. Az állás: 1. Manchester City 9 pont, 2. Olympique Lyon 6, 3. Hoffenheim 3, Sahtar 2.

G csoport: CSZKA Moszkva–AS Roma 1-2, Viktoria Plzen–Real Madrid 0-5. Az állás: 1. Real Madrid 9 pont, 2. AS Roma 9, 3. CSZKA Moszka 4, 4. Viktoria Plzen 1.

H csoport: FC Valencia–Young Boys 3-1, Juventus–Manchester United 1-2. Az állás: 1. Juventus 9 pont, 2. Manchester United 7, 3. Valencia 5, 4. Young Boys 1

2024.04.18. csütörtök, 18:00