BL: a Barcelonán nem látszott a „válság”

Infostart
2018. október 3. 19:01
Az elmúlt hetekben gyengélkedő Barcelona négy gólt szerzett Londonban a Tottenham ellen. A Liverpool túl kényelmesen játszott Nápolyban, s erre ráfizetett. A PSG nagyon könnyen nyert.
2018.10.03. 19:05

Mezőnyjátékkal telt az első öt perc a Parcban

A Paris Saint-Germain fölényben játszik, de egyelőre még helyzetig

2018.10.03. 19:18

Neymar belőtte

Vezet a PSG, Neymar körülbelül 20 méterről emelte fel egy szabadrúgás után a labdát a kapu jobb oldalába. PSG–Crvena zvezda 1-0.

2018.10.03. 19:20

Két sárga lap Moszkvában

Mindkét csapat kapott már sárga laot Moszkvában. Az orosz csapatból Benedikt Höwedes, aki egyébként 17 éven át volt a Schalke játékosa.

2018.10.03. 19:21

Neymar még egyszer

Kylian Mbappé előkészítése után Neymar kapásból beemelte a labdát, ezúttal a kapu bal oldalába. PSG–Crvena zvezda 2-0.

2018.10.03. 19:36

Nagy párizsi fölény, újabb gól

Edinson Cavani kiharcolt magának egy labdát a tizenhatoson belül, amit némi szerencsével be is rúgott a kapuba. PSG–Crvena zvezda 3-0.

2018.10.03. 19:40

Már négy…

Meunier főúri kiszolgálása után Di María szerzett gólt. Van ma este már brazil, uruguayi és argentin góllövője is a PSG-nek. PSG–Crvena zvezda 4-0.

2018.10.03. 20:16

Mbappé is hajt a gólra

A mérkőzés már eldőlt, a PSG könnyedén támad, Mbappé minden helyzetből gólt akar szerezni.

2018.10.03. 20:26

Sikerült!

Neymar kitűnő átadása után Bernat pontosan adott középre, Kylian Mbappé pedig öt kihagyot ziccer után gólt szerzett. PSG–Crvena zvezda 5-0.

2018.10.03. 20:45

Vezetést szerzett a Schalke

A gelsenkircheni gárda a 88. percben vezetéshez jutott Moszkvában. A gólt Weston McKennie lőtte. Lokomotiv Moszkva–Schalke 04 0-1.,

2018.10.03. 20:51

Végeredmények

PSG–Crvena zvezda 6-1 Lokomotiv Moszkva–Schalke 0-1

2018.10.03. 21:05

Ennél jobban nem is kezdhetett volna a Barcelona

A katalánok vezetnek idegenben, ráadásul nem is Lionel Messi góljával. A brazil Philippe Coutinho vette be a Tottenham kapuját. Tottenham–Barcelona 0-1.

2018.10.03. 21:25

Kevés a gól

Sőt: a kilenc órakor kezdődő mérkőzések közül csak Londonban született gól. A többin még nem.

2018.10.03. 21:37

Madridban megtört a jég

Az Alético Antoine Griezmann találatával került előnybe. Atlético Madrid–FC Bruges 1-0.

2018.10.03. 21:39

Hátrányban az Inter

A PSV Pablo Rosario révén vezetést szerzett az Internazionale ellen. Az olaszok az első meccsükön, a Spurs ellen is vesztésre álltak, de akkor fordítottak.

2018.10.03. 21:42

Kétgólos előnyben a Barca

Ivan Rakitic találatával növelte előnyét a katalán legénység. Nagyon látványos lövésből született a gól. Tottenham –Barcelona 0-2.

2018.10.03. 21:43

Meglepő fordulat Madridban

Arnaut Groeneveld révén kiegyenlített a belga bajnok. Atlético–FC Bruges 1-1

2018.10.03. 21:47

Kiegyenlített az Inter

Radja Nainggolan szerezte az első félidő végén az olaszok egyenlítő gólját. PSV–Inter 1-1.

2018.10.03. 22:11

Megvan a Porto vezető gólja

A portugál Sárkányok a mali Moussa Marega révén kerültek előnybe. Porto–Galatasaray 1-0

2018.10.03. 22:12

Harry Kane szépített

Már csak egy gól a Spurs hátránya. Tottenham–Barcelona 1-2.

2018.10.03. 22:26

Griezmann-nal nem bírnak a belgák

Antoine Griezmann újabb góljával megint vezet az Atléti. Atlético Madrid–FC Bruges 2-1.

2018.10.03. 22:27

Vezet a Dortmund is

Jacob Bruun Larsen révén előnyben a BVB. Dortmund–AS Monaco 1-0.

2018.10.03. 22:28

Megint fordított az Inter

Ahogyan a Tottenham ellen, úgy most is fordított az Inter. Mauro Icardi a gólszerző. PSV–Inter 1-2.

2018.10.03. 22:30

Egy ide, egy oda Londonban

Lionel Messi is meglőtte szokásos gólját, de mielőtt nagyon megnyugodtak volna a Barcelona hívei, egy másik argentin, Erik Lamela újra közelebb hozta a Spurst. Tottenham–Barcelona 2-3.

2018.10.03. 22:34

Akcióból könnyebb, mint tizenegyből

Paco Alcacer kihagyott egy tizenegyest, de három perccel később megszerezte a Dortmund második gólját. Borussia Dortmund–AS Monaco 2-0.

2018.10.03. 22:52

Insigne megnyerte a meccset a Napolinak

A 90. percben Callejon jobbról küldött labdáját belőtte a kapuba. A Liverpool túlságosan kényelmesen játszott a második félidőben. Napoli–Liverpool 1-0.

2018.10.03. 22:53

Koke bebiztosította az Atléti győzelmét

Koke góljával Atlético–FC Bruges 3-1.

2018.10.03. 22:54

Messi BL-csúcsra hajt

Ma este is szerzett kettőt, már ötnél tart a mostani szezonban. Tottenham–Barcelona 2-4

-12018.10.03. 22:55

Kiütés a vége

Marco Reus beállította Dortmundban a végeredményt: Dortmund–AS Monaco 3-0.

2018.10.03. 23:00

A csoport: Atlético Madrid–FC Bruges 3-1, Borussia Dortmund–AS Monaco 3-0 B csoport: Tottenham–FC Barcelona 2-4, PSV–Internazionale 1-2, C csoport: PSG– Crvena zvezda 6-1, Napoli–Liverpool 1-0 D csoport: Lokomotiv Moszkva–Schalke 0-1, FC Porto–Galatasaray 1-0