Nyitókép: Kovács Tamás

Remekelt a női kajaknégyes

Infostart / MTI
2018. június 9. 10:54
A magyar versenyzők egy aranyat, két ezüstöt és egy bronzot gyűjtöttek be a belgrádi kajak-kenu Európa-bajnokság szombati 500 és 1000 méteres döntőiben.

A Kárász Anna, Kozák Danuta, Medveczky Erika, Bodonyi Dóra összeállítású kajaknégyes aranyérmes lett 500 méteren a belgrádi kajak-kenu Európa-bajnokságon.

Takács Tamara és Kopasz Bálint ezüstérmes lett K-1 1000 méteren a belgrádi viadalon. A Pupp Noémi, Csipes Tamara duó bronzérmes lett a kajak kettesek 1000 méteres versenyén.

Szintén 1000 méteren kenu egyesben Kiss Tamás és 500 méteren Lakatos Zsanett is negyedik lett. Ugyanezen a távon a Korisánszky Dávid, Mike Róbert kenu páros a hatodik, míg 500-on a magyar férfi kenu kvartett a hetedik helyen zárt.

A legtöbb szám döntőjét vasárnap rendezik a szerbiai kontinenstornán.