392.51
366.02
66653.29
A Real bombagólokkal nyerte a Barca ellen a visszavágót - videók a szuperkupáról

A Real Madrid nyerőembere Marco Asensio, aki a szuperkupa döntő első mérkőzésén is lőtt egy fantasztikus gólt a Barcelonának, de ugyanezt tette a szerda éjjeli visszavágó 4. percében is!

A döntő második mérkőzésének félidejében a Real Madrid 2-0-ra vezetett a Barcelona ellen. Marco Asensio bődületes gólja után Benzema is betalált a félidő végén.

A második félidőben nem változott az eredmény. A Barca több nagy helyzetet kidolgozott, de csak kapufákig jutottak. A Real összesítésben 5:1-re nyert a Barcelona ellen, az első mérkőzés végeredménye 3:1 lett.

A vasárnapi első meccs góljaititt láthatja.

Döntött a kormány: három kérdésben is módosítják az alaptörvényt

Megszűnik az igazságügyi miniszteri ellenjegyzés a kegyelmi ügyekben, viszont kiskorúkat érintő ügyekben nem lehet majd kegyelmet adni – jelentette be a Kormányinfón Gulyás Gergely, a Miniszterelnökséget vezető miniszter. Két további kérdésben is módosul az alaptörvény. Május 8-én Budapestre látogat a kínai elnök.