Megerősítette első helyét csoportjában a Szolnok, amely ezúttal hazai közönség előtt verte a német Spandau együttesét 11-7-re. A szerb Stefan Mitrovic négy góllal vette ki a részét a sikeből.
Berlinben 17-7-re nyert a Szolnok. Cseh Sándor vezetőedző érzékeltette, hogy a győzelem ellenére nem volt mindennel elégedett, játékosai sokszor fásultan, tompán mozogtak.
A Szolnok május 2-án a csoport második helyen álló horvát Primorje Rijeka otthonában játszik, és ha nem kap ki, csoportelső lesz, ez pedig az jelentené, hogy közvetlenül az elődöntőbe jut a sorozat végjátékában, a hatos döntőben.
Az Eger 11-9-re veszített az olasz Pro Recco vendégeként. A házigazdák már 5-1-re is elhúztak, de a magyar bajnoki címvédő a nagyszünetre egyenlíteni tudott, majd a harmadik negyed elején már 7-6-ra vezetett is, azonban a hajrá az itáliaiaknak sikerült jobban. Az Eger a csoportköt záró fordulójában a spanyol Barceloneta együttesét fogadja, és már egy döntetlennel is biztosítaná helyét a BL hatos döntőjében.