Ronaldo mesterhármasával növelte a Madrid tíz pontra az előnyét a Barcával szemben

2012. február 12. 23:39
Tíz pont az előnye már a Real Madridnak a spanyol bajnokságban, miután José Mourinho együttese hátrányból fordítva 4-2-re nyert a Levante ellen. Cristiano Ronaldo mesterhármast szerzett.

A Levante Cabral révén már az 5. percben vezetést szerzett, CR7 a 45. percben egyenlített. Két perccel korábban Iborra, a vendégek játékosa piros lapot kapott - ez alapvetően befolyásolta aztán a találkozó kimenetelét.

A portugál góllal kezdte a második félidőt (49. perc), majd az 57. percben újabb gólt lőtt. Az emberhátrányban játszó Levante Koné révén még szépített, de aztán Karim Benzema találata eldöntötte a találkozót.

Cristiano Ronaldo 27 gólnál tart már a bajnokságban, fölényesen vezeti az Aranycipő-versenyt. Pályafutása legjobb szezonja a mostani a gólok számát tekintve.

Real Madrid-Levante 4-2