Egy félidőn át tartott a csoda Veszprémben

InfoRádió / MTI
2011. április 2. 18:11
Kiesett a férfi kézilabda Bajnokok Ligájából az MKB Veszprém, miután a nyolcaddöntő hazai visszavágóján - a szenzációs első félidőt követően - csak 30-26-ra nyert Barcelona ellen. A spanyol csapat 54-51-es összesítéssel került a nyolc közé.

Álomrajtot vett az első mérkőzésen hétgólos hátrányba került magyar csapat, és a 22. percben már 12-3-ra vezetett, a szünetben éppen hét gól volt az előny - ennyivel nyert a barcelona múlt vasárnap.

A szünet után a katalánok magyar átlövője, Nagy László igazi vezérnek bizonyult, és a több minőségi cserével rendelkező vendégek végül biztosan jutottak tovább.

Férfi BL, nyolcaddöntő, visszavágó:
MKB Veszprém - Barcelona (spanyol) 30-26 (15-8)
Gólok: Vujin 11/1, Sulic 4, Perez, Terzic 3-3, Gulyás, Iváncsik G., Iváncsik T. 2-2, Korazija, Vilovski 1-1, Lusnyikov 1/1, illetve Garcia 9/5, Rutenka 5, Nagy 4, Tomas 3, Romero 2, Sarmiento, Oneto 1-1, Entrerrios 1/1
Továbbjutott: a Barcelona, 54-51-es összesítéssel.