394.24
369.95
65045.06

Szávay nyolcaddöntős Stuttgartban

Szávay Ágnes három játszmában győzött a hazai közönség előtt szereplő Andrea Petkovic ellen a 700 ezer dollár összdíjazású, stuttgarti salakpályás női tenisztorna első fordulójában.

Az első játszmát jó játékkal, 34 perc alatt nyerte meg Szávay, a folytatásban a szerb származású, de német illetőségű Petkovic nagyon beleerősített, és kiegyenlített. A döntő szettben Petkovic 3:1-re elhúzott, de a magyar visszazárkózott, majd 5:5 után brékelte ellenfelét, és simán nyerte a saját szerváját.

Csütörtökön a volt világelső orosz Dinara Szafina következik.