Ezeket a BL-meccseket nézheti meg a tévében

Infostart
2009. február 24. 11:40
Kedd este a nyolcaddöntővel folytatódik a labdarúgó Bajnokok Ligája 2008-2009-es idénye. Több, döntőnek is beillő meccset is rendeznek mindkét játéknapon. Összeállításunkból megtudhatja, hogy melyik találkozót hol és milyen módon nézheti meg.

Az m1-en szerdán este élőben a Real Madrid-Liverpool nyolcaddöntőt lehet megtekinteni. A közvetítés már 20.10-kor kezdődik. A találkozót a közszolgálati csatorna honlapján is követni lehet.

A TV6 kedden az Inter-Manchester United, szerdán pedig a Chelsea-Juventus mérkőzést közvetíti élőben. Kedden a Lyon-Barcelona, szerdán pedig a Sporting-Bayern München adja a csatorna felvételről, 22.50-től.

A Magyarországon is fogható külföldi adók közül a Sat1 a Bayern München lisszaboni fellépését tűzi műsorra. Az ORF1 kedden este összefoglalót sugároz, szerdán pedig a Chelsea-Juventus meccset közvetíti. A műholdvevővel rendelkezők itt megnézhetik, hogy kedvenc csapatuk meccsét melyik külföldi csatornán közvetítik, és azt hogy foghatják.

Aki nem televízióban, hanem a számítógépen akar meccset nézni, ezt több módon is megteheti. Az UEFA honlapján 2 euró befizetése után lehet megtekinteni bármelyik összecsapást, míg az angol ITV honlapján egy segédprogram feltelepítését követően az Inter-Manchester United (ITV1) és az Arsenal-Roma (ITV4) összecsapást is végig lehet izgulni.