A sorsdöntő meccs előtt felvételiznek a török focisták

InfoRádió / MTI
2008. június 14. 14:44
Három török labdarúgónak vasárnap nem csak a csehek elleni, továbbjutásról döntő meccsen kell bizonyítania, hanem délelőtt az edzőtáborban írja meg egyetemi felvételijét.

A svájciak ellen eredményes Semih Sentürk, valamint Servet Cetin és Ugor Boral háromórás tesztet ír, ami alapján eldől, felveszik-e őket az ankarai sportegyetemre. Az írásbelit Törökországból érkező vizsgabiztosok felügyelik.

A három játékos így a vasárnap délelőtti átmozgatásról igazoltan hiányzik majd, aztán este, 20:45-kor jöhet a csehek elleni fontos találkozó. Amelyik csapat nyer, a portugálok mellett továbbjut, és a negyeddöntőben Horvátországgal találkozik.

Mivel a cseheknek és a törököknek egyaránt 3-3 pontjuk van, és 2-3 a gólkülönbségük, így esetleges 90 percnyi döntetlen után tizenegyesek döntenek majd, melyikük lép tovább.