A világelső Justine Henin nyerte a US Opent

InfoRádió / MTI
2007. szeptember 9. 09:29
A belga világelső Justine Henin nyerte az amerikai nyílt teniszbajnokság női egyes versenyét, miután a döntőben legyőzte az orosz Szvetlana Kuznyecovát.

Nem született meglepetés az amerikai nyílt teniszbajnokság női egyes versenyének döntőjében, ahol a belga világelső Justine Henin 6:1, 6:3-ra legyőzte a negyeddöntőben Szávay Ágnest búcsúztató orosz Szvetlana Kuznyecovát.

Justine Henin 2003 után másodszor győzött a US Openen. A belga klasszis tavaly is eljutott a döntőig, de akkor vereséget szenvedett az orosz , Marija Sarapovától.