Újabb kínos Bayern-pontvesztés

Infostart
2007. május 5. 17:24
A címvédő Bayern München 1-1-es döntetlen ért el a sereghajtó és már kiesett Mönchengladbach otthonában a német labdarúgó Bundesliga 32. fordulójában.

A bajor gárda ezzel végleg elesett a Bajnokok Ligája-selejtezőbeli indulástól, hiszen már nincs esélye a bronzérem megszerzésére.

Az élen álló Schalke Kuranyi góljával 1-0-ra nyert a vendég Nürnberg ellen, míg a második Stuttgart szintén hazai pályán 2-0-ra győzött a Mainz ellen.

További eredmények:
Frankfurt-Aachen 4-0
Hamburg-Bochum 0-3
Wolfsburg-Dortmund 0-2.