A Ferencváros 6-6-os döntetlent játszott az Újpesttel a férfi vízilabda ob I szombati fővárosi rangadóján.
A Szolnok-Szeged mérkőzés a viharos időjárás miatt elmaradt. A csapatok a szövetség hozzájárulásával abban állapodtak meg, hogy május 15-én pótolják be a találkozót.