Botrányos meccsen nyert a mintacsapat

InfoRádió / MTI
2007. március 3. 20:00
Az elmúlt öt idényben aranyérmes Lyon 3-1-es győzelmet aratott a Saint-Etienne otthonában a francia labdarúgó-bajnokság 27. fordulójában.

A találkozó több mint húsz percet állt a második félidőben, mivel a hazai drukkerek füstbombákat dobtak a vendégszurkolók közé.

A játékvezető ekkor az öltözőbe parancsolta a futballistákat. A rendőrök könnygáz bevetésével állították helyre a rendet.