Csak döntetlent játszott a Barcelona

2006. november 5. 00:07
Csak egy pontot szerzett a Barcelona a spanyol bajnokság szombat esti találkozóján. Ugyanakkor a bajnok nem lehet elégedetlen, az idény során eddig még egyetlen csapat sem vett el pontot a Deportivo La Corunától a Riazor Stadionban.

A legutóbbi három idegenbeli mérkőzésükön két vereséget szenvedő katalánok a 38. percben szereztek vezetést, a Saviola elleni szabálytalanság miatt megítélt büntetőt Ronaldinho értékesítette.

A második félidő közepén hasonló körülmények között egyenlített ki a Deportivo: a hazai csapat is kapott egy büntetőt. Estoyanoff lövését Victor Valdés kivédte, ám a kipattanó labdát Juan Rodriguez a hálóba lőtte (1-1).

Az utolsó negyedórára megélénkült a játék, de újabb gól már nem esett. A Barcelona továbbra is vezet a bajnokságban, de a kétpontos hátrányban lévő Sevilla, sőt nagy gólkülönbségű győzelme esetén a Real Madrid is megelőzheti vasárnap.