Szélesiék pontot raboltak az éllovastól - Szabics gólt lőtt Leverkusenben

2006. november 4. 17:24
A listavezető Werder Bremen nagy meglepetésre csak 1-1 döntetlent játszott a vendég Cottbusszal a német a labdarúgó Bundesliga 10. fordulójában.

A cottbusiak magyar hátvédje, a meccset végigjátszó Szélesi Zoltán a 18. percben egy sárga lappal íratkozott fel a meccs jegyzőkönyvébe.

A gólnélküli első játékrész után a 49. percben Kioyo szerzett vezetést az újoncnak, a brémaiak a 76. percben Klasnic találatával egyenlítettek.

A Mainz is 1-1-es döntetlent harcolt ki a Leverkusen pályáján. A vendégek gólját Szabics Imre szerezte. A csatár végig a pályán volt.

Dárdai Pál csapata, a Hertha hazai pályán 2-1-re legyőzte a Nürnberget. A magyar középpályás sérülés miatt nem kapott játéklehetőséget.

A Stuttgart gólzáporos meccsen 4-2-re nyert az Aachen pályáján. A biztos BL-kieső Hamburgnak a Bundesligában sem megy, ezúttal a Wolfsburgtól kapott ki 1-0-ra. A Dortmund 1-1-es döntetlent játszott a vendég Bielefelddel.