Bernie Ecclestone nem bánkódik Schumacher miatt

InfoRádió / MTI
2006. október 10. 10:26
Bernie Ecclestone, a Forma-1 elsőszámú irányítója azt mondta, hogy az autósport elitkategóriája a hétszeres világbajnok Michael Schumacher nélkül is elboldogul.

"Nincs abban semmi tragédia, hogy visszavonul" - nyilatkozta a Grand Prix című spanyol szaklapnak Ecclestone.

"A Forma-1 túlélte azt is, amikor Ayrton Senna meghalt, pedig ő sokkal népszerűbb volt, mint Michael. Így nincs abban semmi különös, hogy abbahagyja, mert az élet, az F1 nélküle is megy tovább" - tette hozzá.

A 37 éves német szuperklasszis szeptember 10-én Monzában jelentette be, hogy az idény végén befejezi pályafutását.