Milánói győzelmek az olasz bajnokságban

2006. szeptember 20. 22:46
A Milan és az Inter is egy góllal győzött az olasz labdarúgó-bajnokság harmadik fordulójában.

Az Inter a Roma otthonában lépett pályára az olasz liga idényének első rangadóján. A sok sárga lappal tarkított mérkőzésen a milánóiak Crespo góljával jutottak vezetéshez az első félidő végén.

Az Inter előnye nőhetett volna, a Juventustól igazolt Ibrahimovic azonban a második játékrész elején büntetőt hibázott, ennek ellenére Roberto Mancini csapat megőrizte egy gólos elényét.

A rangadó krónikájához tartozik még, hogy a múlt heti Bajnokok Ligája-meccsen kiállított - és szintén a másodosztályba száműzött torinóiaktól szerződtetett - Vieira ismét begyűjtötte a második sárgáját így mehetett zuhanyozni.

Az Inter tehát egyelőre úgy tűnik, nem csinált jó vásárt a Juve egykori ászaival.

A másik milánói klub, a Milan hazai pályán fogadta az Ascolit és a cseh légiós Jankulovski góljával 1-0-ra győzött. A Fiorentina szintén 1-0-ra nyert a vendég Parma ellen.

További eredmények: Palermo-Catania 5-3, Sampdoria-Udinese 3-3, Chievo-Lazio 0-1.